Unutarnja i vanjska stolarija

PVC prozori

Dugo Selo


Trebam ponudu za izradu PVC stolarije za zatvaranje novogradnje. 6 komorni PVC profil, ostakljenje 4 + 16 + 4, Ug 1,4 W/m²K.
I ALU rolete sa podžbuknim ormarićem - upravljanje na struju. Za ponudo šaljem dimenzije na mail. Trebam ponudu za bijelu PVC stolariju, rolete aluminijske, staklo dvostruko. U prilogu su dimenzije. Trebam ponudu za PVC prozore, balkonska vrata sa griljama i ulazna vrata u braon boji.
- Ulazna vrata 100 x 215 - 1 kom.
- Ulazna vrata 110 x 210 - 1 kom.
- Prozor 100 x 110 -1 kom.
- Prozor 95 x 120 - 1 kom.
- Balkonska vrata s griljama 140 x 210 - 1 kom.
Molim da u ponudu uračunate, demontažu, transport i montažu gore navedenih. Trebam ponudu za PVC stolariju, balkonska vrata visina 210x820 sa 2 prozora sa strane l i d v130xš63 dupla balkonska vrata v210xš137 sa 2 prozora sa strane i d v130xš63 na to sve idu vanjske rolete. Molim ponudu za PVC stolariju dimenzije (širina 380 cm i visina 270 cm). Sastoji se od duplih vrata, dva veća i tri manja stakla. Molim ponudu za dvoja balkonska vrata s prozorom. Slike u privitku. Zamolio bih info ponude za zatvaranje lođe bijelim PVC-om. Okvirne dimenzije lođe: 245 cm + 120 cm + 60 cm; visina oko 260 cm do natkrivenog dijela zgrade (slike lođe nalaze se u prilogu1 i prilogu2).
Napominjem kako je terasa lođe dublja 20-30 cm od gornjeg krovišta zgrade u koje se učvršćuje stolarija te je potrebno izraditi pergolu / krović za spajanje stolarije na tom dijelu koje ne pokriva krovište.
Dizajn:
-Pvc stolarija bi u visini ograde oko 100 cm od poda trebala biti puna, bez stakla.
-Na dijelu lođe od 245 cm klizni prozori,
-Na dijelu od 120cm obični prozori,
-Na dijelu od 60 cm fiksni prozor bez mogućnosti otvaranja.
Riječ je o stambenoj, 4. kat (zadnji). Početak radova što prije.