
PVC prozori
Jakuševec Zabočki
Ugradnja PVC balkonskih vratiju, prozora te konstrukcije oko prozora i vratiju na mjestu postojećih drvenih balkonskih otvora.
Dimenzije prostora u koji bi ugradili PVC prozor u vrata je: visina 250 cm širina 215 cm.
Dimenzije postojećih vrata, cca 215 cm visina, cca 90 cm širina. Prozor: cca 128 cm visina, cca 110 cm širina.
Prilikom izmjene drvenih otvora PVC otvorima potrebno je izvršiti i pomicanje plinskog radijatora. Unaprijed hvala na ponudi. Trebam ponudu za izradu PVC stolarije, za zamjenu su 2 stijene, od kojih svaka ima visinu stropa: 2,55 m i širinu: 3,55 m. Donji dio zatvoren (molim opciju sa zidom i od PVC-a). Ponuda treba sadržavati izmjeru, izradu i montažu te odvoz stare stolarije. Izrada i ugradnja PVC prozora, 6 komada, dimenzije (V/Š):
1. 83/110 - standardno otvaranje
2. 80/100 - bez otvaranja
3. 87/205 - klizno otvaranje
4. 87/205 - klizno otvaranje
5. 80/100 - bez otvaranja
6. 85/110 - standardno otvaranje
Radovi se obavljaju u svrhu zatvaranja terase u stanu - nisko prizemlje. Ponuda mora uključivati materijal, izradu i ugradnju. Trebam ponudu za izradu PVC stolarije, cijene za PVC prozore najjeftinija varijanta 160 × 140 bez roleta 3 kom, 160 × 140 sa roletama 4 kom, 80 × 140 bez roleta 1 kom, 80 × 140 sa roletama, 120 × 140 sa roletama 1 kom, 80 × 100 sa roletama, 60 × 100 sa roletama 1 kom. Trebam ponudu za demontažu i odvoz postojeće te izradu i montaža nove stolarije. Tražim majstora za zatvaranje dijela vanjskog hodnika pvc ili alu stolarijom dimenzije oko 3 m x 3 m (slika gdje je otprilike prikazan zamišljen raspored fiksnih dijelova i onih koji se mogu zbog zračenja otvoriti - može i neki drugi prijedlog). Radovi se izvode na polukatu / 1. (prvom katu). Sa sve četiri strane, kao okvir su zidovi, čisto. Nije toliko važno kada će se radovi izvesti, za mjesec,dva ili tri, no iznimno je važno poštivanje dogovorenog termina.
Molim ozbiljne ponude s okvirnom cijenom i vremenom izvođenja radova (konačni dogovor je svakako nakon izvida i izmjere na terenu). Po izvedenim radovima, plaćanje je odmah, u cijelosti, u gotovini. U prilogu okvirna skica. Trebam ponudu za ugradnju PVC stolarije, ugradnja tri prozora 120 cm i ulazna vrata.