Unutarnja i vanjska stolarija

PVC prozori

Oborovo Bistransko


Molim okvirnu ponudu i rok izvedbe radova za sljedeću situaciju. Imam balkon koji bih želio zatvoriti i u biti pripojiti dnevnoj sobi, razmišljao sam na koji način te sam se odlučio za PVC stijene sa plastičnim roletama (prozori i balk. vrata) zbog kvalitetnijeg dihtanja. Trebalo bi formirati i neku vrstu stropa prilikom zatvaranja pa sam vidio da u većini slučajeva ide neka vrsta ALU okvira sa sendvič panelima na vrhu (ne želim staklo, bitno je da je strop zatvoren).
Konkretno ima prostora da strop bude na visini od 2,5 m, a ako uzmemo u obzir da je visina zidića 106 cm dobijemo visinu prozora cca 1,44 m. To su naravno sve okvirne mjere, pišem samo ako vam to što pomaže pri računici. Visina stropa se može vrlo lako pripasati izvedivoj visini prozora.
Probao sam definirati što je to više moguće dimenzijski, a i vizualno, ali ako je nešto nejasno slobodno mi javite da to riješimo. Ako postoji mogućnost, ni izlazak na teren ne bi bila loša opcija pa da se na licu mjesta vidi kakva je situacija i što je izvedivo, a što ne. Trebam ponudu za PVC stolariju prema specifikaciji u prilogu. Molim informativnu ponudu za PVC stolariju: 1. dvokrilni prozor sa roletama 170 x 150 cm; 2 kupaonska prozora 106 x 81, mutno staklo (2 komada). Trebam ponudu za PVC balkonska vrata kombi sistem. Domenzija 245 cm x 230 cm. Demontaža postojećih i ugradnja novih. Trebam ponudu za (PVC) balkonska vrata i prozore + rolete + ugradnja. Vrata boravak 215 x 88; Prozor boravak 136 x 117; Prozor spavača 135 x 96; Vrata spavača 216 x 76,5; Prozor dj. soba 134 x 97; Vrata dj. soba 216 x 76. Trebam ponudu za PVC stolariju prozor i ugradnja 100 x 80. Radi se o zatvaranju balkona. Zanima me ponuda za pvc i alu. Znači cijena, dimenzije: širina 2400, visina 1520 i 1 puni komad bez stakla, dimenzije širina 2400, visina 82.