
PVC stolarija
Bednja
Treba izmjeniti brtve na PVC prozorima. Silikonske brtve imam. Ukupna dužina je oko 140 m. Potrebna je zamjena dvaju dvokrilnih prozora plastičnom stolarijom, rolete i po jedan komarnik. Na oba prozora jedno krilo je usko, jedno široko, trebam ponudu. Trebam ponudu za ugradnju komarnika na dva prozora i na dvoja balkonska vrata. Prozori i vrata su PVC, već imamo ugrađene rolete, a udaljenost između okvira i roleta je 15 mm.
Na prozore bi smo voljeli rolo komarnike (ako je moguće s obzirom na već ugrađene rolete) ili fiksne komarnike, a na vrata pilse ili klizne komarnike (ovisno o praktičnosti za često korištenje i cijeni).
Dimenzije:
- Balkonska vrata 1 - 110 x 210
- Balkonska vrata 2 - 106 x 210
- Prozor 1 - 135 x 120
- Prozor 2* - 174 x 116 (174 - ukupna dužina), odnosno 114 x 116 i 60 x 116
* Prozor 2 je trokrilni s fiksnim središnjim staklom, a roleta je napravljena iz dva dijela (gore navedene dimenzije). Trebam ponudu za izradu PVC stolarije, ulazna vrata 100 x 210, prozori sa roletama 60 x 60, 90 x 100 i 120 x 120, i ugradnja. Zatvaranje balkona PVC prozorima ili kliznim staklom, isključivo radi zaštite od kiše i vjetra. Dimenzije u cm za zatvaranje D-360, Š-199, V-155. Trebam ponudu za PVC prozore i ulazna vrata sa ugradnjom. Donji dio lođe koja ima betonsku ogradu, širine 2,5 m, visine cc 1,2, obložila bi lexan oblogom kako bi dobila na prodoru svjetlosti, ali zaštitu od hladnoće. Godnji dio lođe bili bi PVC prozori.