Unutarnja i vanjska stolarija

PVC stolarija

Greda


Trebam ponudu za izradu PVC stolarije, trebala bih ponudu za stolariju za kuću. Ulazna vrata sa prozorom dimenzije vrata su V 210 i Š 105, kvaka sa desne strane, prozor V 136 i Š 98, te jedan prozor za terasu V 124 i Š 160 s time da lijevi dio bude fiksni a desni klikni dio, garažna vrata V 218 i Š 238 s time da lijevi dio bude fiksni s mogućnošću otvaranja a na desnim vratima na lijevoj strani je kvaka.
Boja tamno molim još jednu ponudu za 4x prozor V 137 i Š 80, prozor V 80 i Š 60 kupaonski, dupli prozor spavaće sobe V 137 i Š 116, vrata V 190 i Š 80 kvaka sa desne strane, 2x prozor V 208 i Š 90, na jednom prozoru kvaka sa desne a na drugom sa lijeve strane, 2x prozor V 114 i Š 80 na jednom prozoru kvaka sa desne a na drugom kvaka sa lijeve strane, 2x kupaonska vrata V 80 i Š 60 isto kvaka kontra, 2x balkonska vrata na jednima lijeva strana klizna sa kvaka a desna fiksna, a druga desna strana klizna sa kvakom a lijeva strana fiksna V 210 Š 170) Trebam ponudu za PVC stolariju, balkonska vrata visina 210x820 sa 2 prozora sa strane l i d v130xš63 dupla balkonska vrata v210xš137 sa 2 prozora sa strane i d v130xš63 na to sve idu vanjske rolete. Trebam ponudu za popravak balkonskih PVC vrata ili zamjenu novih balkonskih PVC vrata, molim ponude. Trebam izradu pvc stolarije sa skidanjem stare drvene stolarije te njezino zbrinjavanje. Trebam ponudu za harmo PVC vrata 300 x 250, zatvaranje na magnet. Trebam ponudu za izradu PVC stolarije za zatvaranje novogradnje. 6 komorni PVC profil, ostakljenje 4 + 16 + 4, Ug 1,4 W/m²K.
I ALU rolete sa podžbuknim ormarićem - upravljanje na struju. Za ponudo šaljem dimenzije na mail. Trebam ponudu za zamjenu PVC balkonskih vrata dimnezije 215 x 160 cm. Postojeća vrata se ne mogu do kraja zatvoriti jer je donji dio metalne konstrukcije koja zatvara vrata puknut. Molim da mi javite što je prije moguće.