Unutarnja i vanjska stolarija

PVC stolarija

Podcrkavlje


Trebam ugradnju 4 prozora sa roletama (sa unutarnjom kutijom) bijela boja. Dimenzije 1800 * 1200 tri komada i 1400 * 1200 jedan, sa demontažom postojećih. Molim ponudu. Trebam zamjenu starih ulazih vrata za nova PVC vrata dimenzije 100 x 200. Potrebno je zamjeniti jedan manji drveni prozor u PVC prozor te promjeniti balkonska drvena vrata jednokrilna. Slike su u prilogu, trebam ponudu i majstora. Trebam ponudu za ugradnju PVC stolarije jednog dvokrilnog prozora domenzije cc 140 x 140. Trebam ponudu za PVC stolariju: prozor dvokrilni 160 x 145, roleta za svaki prozor posebno, 2 kom. Prozor 90 x 145 1 kom. Balkonska vrata 70 x 245. Boja bijela, staklo 3 sloja. Postoji pvc stolarija - potrebna zamjena. Molim ponudu sa ugradnjom. Trebam ponudu za izradu i ugradnju pvc dvokrilnog prozora i balkonskih vrata s nadprozorskim roletama (s ugradbenim namatalicama za rolete) i komarnicima. Ako namatalice za rolete nisu ugradbene molim obavezno napomenuti. Dimenzije za vrata bi bile š70 * v210, a za prozor š130 * v140cm (zajedno s roletama). U bijeloj boji i s unutarnjom klupčicom.
Trenutno se radi o otvoru visine 220 i širine 210 cm i bilo bi potrebno izraditi i zidić na koji bi se stavili prozori. Prethodno su bili ugrađeni prozor i vrata, ali su srušeni i napravljena je lođa pa je zato potrebno izraditi zidić. Da li vi to možete prije postavljanja prozora ili zidić mora biti izrađen prije narudžbe? Bitno je za napomenuti da se na zid treba postaviti radijator pa materijal za izradu zidića treba izdržati težinu radijatora i nikako ne može biti dio prozora, odnosno izrađen od pvc-a. Prilikom izrade zidića potrebno je i preseliti radijator s vanjskog zida na taj novi unutarnji.
Ukoliko nije moguće da isti majstor napravi zidić i prozore, molila bi posebnu ponudu za izradu zidića s preseljenjem i postavljanjem radijatora.
Nakon ugradnje prozora i vrata potrebno je skinuti trenutne prozore na lođi i otpremiti ih na deponij pa vas molim ako možete i to uključiti u ponudu.
Zanimalo bi me i koliko se dugo čeka na isporuku, koji je način plaćanja i da li majstori rade izmjeru prije narudžbe? Demontaža i montaža za dvoja ulazna PVC vrata sa izradom špaleta dimenzije 900 x 2000, jedna lijeva jedna desna. Molim cijenu i rok početka radova.