Rampe
Bukovje Netretičko
Trebam ponudu za unutarnje stepenice i vanjsku ogradu. Interesira me ponuda za dvorišna vrata sljedećih dimenzija: širina 285 cm, visina 90 cm, količina: 2 kom. Napomena: U sklopu tih dimenzija treba uračunati i stupove, koji također trebaju biti u ponudi. Po mogućnosti, što jednostavnija i lagana vrata. Trebao bih izradu metalne konstrukcije za stepenice sa drvenim gazištima unutar kuće. Trebam ponudu za dva komada nosača za bicikle. Postojeći metalni barac 20 x 4 m želim pojačati metalnim cijevima. Tada bi polovicu želio natkriti alu crijepom za nadstrešnicu za auto. Metal bi trebalo lakirati. Trebam ponudu za metalne stepenice, visina 3 m. Trebam ponudu za izradu i montažu unutarnjih stepenica koje idu iz stana do gornje etaže. Sad je gore robau prostor koji bi uredili u spavaću sobu i ima probijen otvor.
Plafon je normalne visine, a nagib odnosno dužina poda ispod kosine bi bila oko 1.5 m. Središnja metalna konstrukcija i otvorene stepenice - metalne ili drvene.
Stepenice bi išle ravno, naslonjene s jedne strane uz zid, a s druge strane bi htjela minimalnu ogradu, možda žičanu ili neku drugu tanku izvedbu.