
Ravni krov
Donji Čehi
Trebam majstora za krov, uklanjanje postojećeg i stavljanje novog krova na garažu. Grede + limeni krov s jednostrukim nagibom 20 m2. Krov prokišnjava na jednom mjestu, oko dimnjaka. Treba rupu zatvoriti, tražim majstora. Potrebna mi je obnova krova na staroj kući: daskanje, paropropusna -
vodonepropusna folija, letvanje i promjena konstrukcije i izrada još jedne (konstrukcija od drvenih greda). Površina krova je cca 200 m². Trebam ponudu za krov, oko 160 m2. Trebam promjenu okomitog žlijeba na stambenoj zgradi, dužina cca 12 m, pocinčani ili bakreni. Radi se o višekatnoj stambenoj zgradi (5 katova). Vertikalni oluci su u vidljivo lošem stanju, horinzontalne bi trebalo pregledati ali za očekivati je da su i oni za zamjenu. Stare oluke je potrebno zbrinuti. Zgrada je na kosom terenu, a prilaz vozilu - dizalici nije moguć ili bar vrlo otežan. Svakako je potrebno doći i pogledati. Ukoliko se odlučimo za ponudu, plaćanje se obavlja preko stambene pričuve, sredstva su osigurana. Trebam ponudu za građevinske radove gradnje obiteljske kuće. Radi se o stambenom objektu površine 290 m2. Ponuda bi se trebala odnositi na niski rohbau, samo radovi bez materijala.
Također bi trebao ponudu i za vodoinstalaterske i kanalizacijske instalacije. Izvođač bi trebao pratiti radove po etapama. Zainteresiranim firmama i obrtima šaljem nacrte.