
Ravni krov
Platak
Molim majstora za postavljanje već kupljenih plastičnih šiljaka protiv golubova. Kuća je katnica, šiljke bi trebalo postaviti ispod krova na podest gdje se skupljaju golubovi. Trebam ponudu za novi krov na zgradi. Krov je veličine 300 m2. Zgrada je iz 1906. godine, a trenutno ima azbestni salonit. Stanari su se usuglasili da bi stavili ili Cunial ili Bramac Monocoppo ovisno što odobre konzervatori.
Osim novog krova potrebno je još i skidanje trenutnog pokrova, skidanje trulih dasaka i greda, limarska obrada bočnih strana. Trebam ponudu za gradnju obiteljske kuće. Dokumenti za građevinsku dozvolu su predani i istu očekujem kroz 2 tjedna. Interesira me gradnja početkom travnja ili krajem rujna.
U prilogu su nacrti i troškovnik. Želja nam je adaptirati jedan dio obiteljskog stambenog objekta. Treba izvesti radove rušenja armiranobetonske ploče (30 m2), temelja (5 m3), rušenja dva zida (blok opeka), izvođenje gipskartonskih radova (80 m2), soboslikarski i ličilački radovi (120 m2), postava parketa ili laminata (35 m2), elektroinstalaterski radovi, rušenje starog i izvedba novog krovišta (110 m2). Trebam ponudu za krovnu limariju i demontažu starog krova. Mislim da su nosive grede dobre ali trebaju letve. Neznam točnu kvadraturu. Kuća je 10 × 9. Molim ponudu za krov oluke i radove. Trebam ponudu krovopokrivača za kompletnu adaptaciju krova od oko 100 m2. Trebam ponudu za zidanje objekta 7 x 3 metra, visina 3 metra, starom ciglom.