Ravni krov
Rovanjska
Molim ponudu za izradu drvene nadstrešnice 8 * 5 m, visine 4 m do zida kuće pa 3.5 m na kraju terase. Trebao bih lim oko dimnjaka, 1 dužine pola metra širine, znači sve 4 strane, tako bi trebao vjetar lajsle oko 370 za sve 4 strane s postavljanjem. Potrebna mi je izrada nadstrešnice ispred kamina dimenzije
a cca 5.3 m x 4 m na 6 drvenih stupova (opcija je i 6 betonskih stupova pa molim ponude i za obje verzije) - 15 cm x 15 cm, unutarnje visine 2,1m, visina krovišta 3 m - na 2 vode.
Potrebno naliti dodatnih 1.5 m betona da bi terasa dobila 4.5 m širine.
Ukoliko je izvođač na većoj udaljenosti, smještaj u apartmanu je uključen. Trebam ponudu za građevinske radove gradnje garaže uz postojeći objekat. Trebam ponudu krovopokrivača. U krovnoj konstrukciji (rogovi, grede) imam kako se vidi rupa do rupe, crvi koji se nalaze u drvetu. Tražim stručnu osobu ako je moguće da dođe kod mene na lice mjesta da pogleda kakvo je stanje krovišta i što napraviti? Trebam ponudu za građevinske radove izgradnje kompletnog objekta na postojećim novim temeljima, mjere temelja 13 x 9, u istim su izvedene šterna i konoba koje treba obradit i završit. Septička je nova i cijevi su položene. Istovremeno tražim i idejno riješenje objekta. Trebam ponudu za limarske radove na sjenici dimenzije 260 x 120. Krov je na dvije vode, a konstrukcija je željezna. Potrebni su žljebovi i odvodna cijev.