
Ravni krov
Zlarin
Izgradnja montažne obiteljske kuće (drvena konstrukcija) u obliku grubih rohbau radova, jednoetažna u 2 nivoa, ravni krov, stambeni prostor cca 120 m2, tlocrtna površina 160 m2. Posjedujem važeću građevinsku dozvolu prema izvedbenom projektu (nacrti, troškovnik). Zemljište spremno za početak radova odmah ili po dogovoru. Trebam ponudu za krovopokrivačke radove, skidanje postojeće konstrukcije krova i ternite, izrada nove drvene konstrukcije, hidroizolacije (bez termoizolacije) i postavljanje crijepa. Krov je na četiri vode cc 75 m2. Trebam ponudu za Izradu sjenice. Trebam ponudu za skidanje stare šindre i postavljanje nove, imam oko 100 kvadrata. Trebam ponudu za limarske završne radove na kući koja je u izgradnji. Zamjena postojećeg crijepa tip Mediteran, uz eventualnu zamjenu hidroizolacije i postojećih drvenih letvica na betonskom krovu obiteljske kuće, dimenzije 9,5 m x 4,53 m, kosina 16 stupnjeva. Svaki postojeći crijep je zakovan da ga ne odnese bura (nisam siguran je su li čelični ili bakreni čavli). Crijep je još uvijek postojan, ali je postavljen prije 33 godine, pa nisam siguran hoće li izdržati montažu nosača za postavljanje solarnih panela, što bi pokušali izvesti koordinirano sa stručnjacima tvrtke koja će postavljati solarnu elektranu na tom južnom dijelu krovišta. Možda će biti potrebno zamijeniti i sljeme kuće u dužini od 9,5 metra.
Potrebno je izvršiti skidanje starog crijepa (koji je još uvijek postojan) i postavljanje novog radi toga da se krovište pripremi za postavljanje nosača za solarne panele i to bi trebalo koordinirano izvesti (istovremene) prilikom izgradnje solarne elektrane.
Za sve poslove trebali bi osobno dogovoriti sa mnom. Trebam montažu prozorskih limenih klupčica (8x) i čišćenje žlijeba na kući prizemnici.