
Rekonstrukcija i dogradnja stambene građevine
Ostrovo
Trebam ponudu za popravak krovišta, treba promijenit crijep koji su propusni po mogućnosti što prije, jer mi voda prodire u stan. Tražim majstora, potrebno je presložiti kupe i zamjeniti razbijene. Trebam ponudu za limarske radove, cca 10 - 12 m2 prekrivanje malog kamenog objekta limom - bez oluka. Ispod starog pokrova su daske koje su u dobrom stanju. Trebam krovopokrivača za čiščenje žljebova na kući. Visina oko 7 m. Tražim ponudu izvođača za izradu dva manja limena krova pod blagim padom od sendvič krovnih panela (~5 cm). Radi se o dva krova dimenzija 7x3 m – jedan za alatnicu i jedan za garažu.
Garaža je već otkrivena, dok alatnicu tek treba otkriti – to mogu učiniti i ja, ovisno o dogovoru s ponuđačem. Budući da se ne radi o životnom prostoru, molim preporuku za građu, daske, folije i same panele. Napominjem da zbog lošeg iskustva s prošlim majstorom ne dajem avans unaprijed.
U ponudi molim specifikaciju materijala i ruku. Također, molim da navedete koliko traje garancija na krov i izvedene radove, te vrijeme sanacije u slučaju prokišnjavanja ili drugih grešaka. Trebam ponudu za građevinske radove rekonstrukcije krovišta, zamjena pokrova i krovne limarije. Trebam ponudu za građevinske radove rušenja, rekonstrukcije i gradnje dvorišnog objekta - garaže, prema priloženom troškovniku.