Gradnja, grubi radovi

Rekonstrukcija i dogradnja stambene građevine

Žejinci


Trebam ponudu za građevinske radove izgradnje visokog potkrovlja. Trebam ponudu za građevinske radove izrade parapeta. Dužina 57 m, visina 70 cm. Rušenje starog krova i postavka novog uz tu rušenje lastavica. Do sad je bio krov na dvije a po novom na 4 vode i spuštanje visine postojećeg. Nova limarija. Trebam ponudu za gradnju kuće prema troškovnicima i glavnom projektu u prilogu. Ukupna površina objekta: 171 m2. Tip gradnje: Klasična gradnja, posjedujem građevinsku dozvolu. Želim ponude za niski roh-bau (zemljani radovi, hidro izolacije, toplinske izolacije i građevinski radovi).
Tlocrtne dimenzije 7,83 m x 13,93 m x 11,17 m x 11,43 m. Katnost kuće je suteren i prizemlje, etaže su raspoređene kaskadno da slijede liniju terena. Djelomično ukopana (suteren) u teren koji je u nagibu, a sljeme asimetričnog dvostrešnog krova je paralelno sa slojnicam terena. Više info o projektu (Mapu Glavni projekt i druge mape) po dogovoru donesem osobno ili šaljem mailom zainteresiranim strankama.
Početak gradnje odmah po dogovoru tj. kako vremenski uvjeti dozvole.
Moguć dogovor za više faze izgradnje (visoki roh-bau ili ključ u ruke). Za sve dodatne informacije me možete nazvati ili poslati email. Trebam ponudu za građevinske radove, gradnja kleti 40 m2. Teren je pod blagim nagibom treba napraviti iskop, temelj, zidove, vijenac te krovište. Na ulazu u zemljiste je šaht sa vodom, treba iskopati za cijev do kuće te napraviti septičku. Sanacija (hidroizolacija) ravnog krova cca 265 m2. Trebam ponudu za inox dimnjak. Stan je u potkrovlju, peć je na drva.