Rekonstrukcija kuće
Radeki Glavica
Trebala bih ponudu za sanaciju knaufa oko krovnih prozora, jer je prokišnjavalo zbog neodržavanog krova na zgradi. U prilogu su slike. Tražim majstora za postavljanje drevnih zidnih obloga. Trebao bih ponudu za kreiranje kompletnog odvoda nape i potrebne radove uz to.
Osim nabavke i povlačenja cijevi nape do prozora (duljine cca 1,40 m + 1,60 m ili ako je izvedivo 2,15 cm dijagonalno) kroz spušteni strop (visina s kojom se raspolaže je 9 cm = 10,50 cm - 1,50 cm knaufa), treba skinuti i kutiju roleta na prozoru te i taj prostor koji oslobodi kutija ispuniti / sanirati (izlaz nape je moguć izvesti samo "kroz" tu kutiju rolete). Naravno, treba sanirati i rezani knauf na stropu.
U prilogu su slike prostora / rolete. Trebam majstora za sanaciju pregradnog zida od siporexa između kuhinje i kupaonice, hitno. Trebala bih majstora koji bi mogao sanirati plafon koji je bio pod vodom. Naime, cijev u stanu iznad je puknula pa se strop natopio vodom. Trebala bih sanaciju toga stropa. Trebam majstora za brušenje i lakiranje lamperije u kuhinji i hodniku. Postavljanje podnih pločica u hodnik dimenzije 60 x 120 cm 9,5 mm 10 m2. Postavljanje podnih pločica u 2 kupaonice dimenzije 60 x 60 cm, 9,5 mm, 8 m2 (2 x 4 m2). Postavljanje zidnih pločica na 3 zida u 2 kupaonice dimenzije 60 x 120 ili 30 x 60, 9,5 mm ili 6,5 mm 30 m2 (2 x 15 m2). Izrada glazure za tuš kanalicu i postavljanje tuš kanalice u 2 kupaonice, 2 m2(2 x 1 m2). Hidroizolacija zidova i podloge u 2 kupaonice.