Adaptacije i radovi u interijeru

Rekonstrukcija potkrovlja

Draganovec


Adaptacija kupaonice 6 m2. Potrebno je uklonit svu staru sanitariju, uklonit staru keramiku, demontirat staru kadu, montirat novu kanalizaciju i vodovod. U kupaonici bi se nalazio ugradbeni WC, tuš kabina kutna, umivaonik, perilica. U kupaonici se nalazi stari radijator te bi bilo potrebno stavit novi, te promjenit ventil. Trebam ponudu za uređenje potkrovlja cca. 100 m2 tlocrtno. Knauf radovi, potrebno izvesti instalacije vode za kuhinju i 2 kupaonice. Potrebno izvesti električne instalacije. Treba mi majstor za postavit lamperiju na plafon (15 metara kvadratnih). Radovi na uređenju kata kuće. Potrebno je demontirati dijelove postojećih zidova i pločica, zidanje novih pregradnih zidova (siporeks 10 cm), priprema za instalacije (voda i kanalizacija). Nacrti rušenja i zidanja te nacrti instalacija postoje. Prostor je dovoljno dovesti do rohbau faze. Izvid je poželjan radi lakšeg dogovora. Trebam ponudu za adaptaciju kupaonice. U kupaonici je potrebno:
- ukloniti staru kadu i umivaonik (slika)
- ukloniti odvodnu cijev (slika)
- ugraditi dvije tuš kade s kabinom 80 x 80 cm i pipom
- ugraditi dva umivaonika i pipe
- ugraditi jedan pisoar i pipu (vidjeti nacrt)
Potrebno je na dijelovima, koji će se štemati i dijelovima koji će biti bez pločica nakon štemanja, postaviti nove uz maksimalno očuvanje starih pločica.
Mješalice, kade, tuš kabine, pisoar i umivaonike ja nabavljam. U prilogu je i slika budućeg stanja. Vrijeme radova: u roku par dana, dok pribavim opremu. Trebam ponudu za radove adaptacije. Niveliranje poda u kupaoni i postavljanje podnih pločica, krečenje i popravak zida (puknuće uslijed potresa), farbanje stropa (lamperija). Kvadratura 4 - 5 m2. Trebam ponudu za izbijanje kuhinjskih vrata i štoka, radi se o staklenim vratima s dva krila na povlačenje, jedno je pomično a drugo fiksno, ukupne duljine cca. 2,3 m.