Adaptacije i radovi u interijeru

Rekonstrukcija stana

Donja Podgora


Trebao bih majstore za manju rekonstrukciju unutar stana (rekonstrukcija dnevne, radne i dječje sobe). Opis ideje i radova koje mislim da je potrebno napraviti opisao sam u dokumentu u privitku. Ovaj projekt uključuje sljedeće dijelove:
- Promjenu prozora u radnoj sobi (zidanje siporeksom, ugradnja prozora)
- Preseljenje radijatora
- Demontaža kliznih vrata (drvo i knauf)
- Izgradnja novih soba (knauf, ugradnja vrata i prozora)
- Demontaža zida dječje sobe (knauf)
Radovi se mogu raditi po fazama tako da možete dati ponudu samo za određene dijelove projekta. Molim da u ponudu navedete troškove / cijenu pojedinih elemenata (stavki) unutar dijelova projekta, očekivano trajanje radove tog dijela i raspoloživost tijekom srpnja / kolovoza. Trebalo bi staviti odzračnik nape iz kuhinje na fasadu. Imam Faber napu koja nije spojena na van. Potrebna je izrade galerije u garaži. Garaža je visine cca 3,5 m, potrebno je postaviti drvenu konstrukciju i daske na galeriji koja bi služila kao neka vrsta spremišta. Dimenzije garaže su 6 x 3, galerija bi bila 4 x 3. Trebam uslugu postavljanja knaufa na zid od 15 m2, farbanje prostorije površine 22 m2 te farbanje stropova u prostoriji od 40 m2. U kupaonici (oko 2 x 2 m i 2,7 m visine) nekad uređene kuće skinute su zidne i podne pločice sa žbukom te je instalirana nova vodovod i kanalizacijska instalacija. U kupaoni je plinski bojler za centralno grijanje. Instalacija centralnog grijanja postoji, ali sa skinutim radijatorima. Potrebni su radovi:
1.) Žbukanje zidova i betoniranje poda kupaone, tj. stvaranje podloge za pločice
2.) Postaviti pločice podne (manje od 4 m2) i zidne do oko 2 m visine (ukupno zid oko 15 m2
3.) Montirati WC-školjku s kotlićem, umivaonik u WC-u, možda i tuš, ugraditi ventil za ispust vode iz cijevi koje vode na višu etažu (potkrovlje), priključiti sudoper u kuhinji s ugradnjom protočnog bojlera
4) Za centralno grijanje služi plinski bojler i/ili peć na kruta gorivo (desetljećima funkcionirao rad jednog ili drugog, ali ne istovremeno zajedno). Postoji cijela instalacija (sve spojeno: cijevi, pumpe, expanz. komora, ventii, i ostalo) ali radijatori su skinuti. Potrebno je namontirati radijatore i pokrenuti obadvije verzije grijanja (plinsko i na kruto gorivo). Podrazumijeva se da radi jedno ili drugo, ali ne obadvoje istovremeno.
Molim ponudu za radove, koji bi trebali biti dovršeni do 30.travnja. Pločice i aparate kupujem sam u dogovoru s izvođačem. Radovi će se izvoditi sigurno, ali količina ovisi o dosegu financija (vjerojatno, nadam se sve navedeno). Ponudu (poželjno što cjelovitiju iako ne nužno konačnu) molim dostaviti na email. Trebam kompletnu adaptaciju kuhinje, rušenje pločica, mjenjanje cjevi i postavljanje pločica. Potrebno mi je preuređivanje tavanskog prostora u stambeni u vlastitoj kući, veličine 110 kvadratnih metara. Naime, trenutni tavanski prostor je "štukatur" i nema riješeno pitanje ulaza u prostor osim ljestvi. Kuća ima veliki haustor od 25 kvadratnih metara iz kojega bi gradili ulaz u potkrovlje. Napominjem kako nemam izrađen niti jedan projekat.