Adaptacije i radovi u interijeru

Rekonstrukcija stana

Donji Kneginec


Trebam ponudu za sanaciju stropa u kupaoni (uslijed vlage) - potrebno sastrugati i pogletati sa eventualnom montažom ploča (cca 3 m2), ličenje jednog zida (cca 5m2), promjena plafonjere te montaža ukrasnih poklopaca na otvorima za dimnjak (2 kom). Trebamo majstora za demontažu i odvoz stare kuhinje, (moguće da te uslugu ne budemo trebali, ali molim uračunati u cijenu). Zatim za keramičarske radove - skidanje starih i postavljanje novih pločica, te za eventualne vodoinstalaterske radove. Kuhinjski pod 180 x 365 cm i zid te 2 m2 poda ostave za promijeniti pločice - ukupna procjena cca 12 m2. Šaljem sliku kuhinje u prilogu. Radovi mogu početi od kraja 5. mjeseca nadalje, po dogovoru. Potreban majstor koji bi renovirao kupatilo sa zamjenom odvoda, dovoda i struje te finom montažom. Trebam ponudu za izvođenje građevinskih radova uključuje: a) podizanje nadozida sa cca 50 cm na 120 cm, b) izgradnja krovnih kućica na obje strane c) stavljanje hidro i toplinske izolacije na krov d) kompletna adaptacija i izgradnja stambenog prostora cca 70 m2 u potkrovlju. Trebam ponudu za radove adaptacije kuće 160 m2: micanje starih podova, rušenje nekih pregrada, nove vodovodne instalacije, obnova i proširenje elektroinstalacija, unutarnja izolacija vanjskih zidova (multipor), žbukanje, podno grijanje i glazura, keramičke pločice. Ponuda se ne mora odnositi na sve radove. Kuća je sada podijeljena u 3 manja stana a mi bismo povezali gornju i donju etažu (trebaju unutarnje stube) u jednu cjelinu. Vanjska stolarija je dobra, fasada i krov su dobri. Molim ponudu za uređenje kupaonice i lođe. 3. kat bez lifta, besplatni parking ispred zgrade. Planirani radovi 2. - 5. mjesec. Kupaona 213 x 160 x 250 cm, kompletna promjena svih sanitarija (tuš, wc, umivaonik) zajedno sa pločicama. Zamjena pozicija veš mašine i tuš kabine. Zamjena ulaznih vrata. Dimenzije kupaonice ostaje nepromijenjena.
Možemo li dobiti ponudu za obje opcije - mikrocement na svim zidovima (koji su inače u pločicama) i zamjena pločica sa u nekim standardnim modernijim veličinama (120 x 60 cm).
Lođa - dimenzije 190 x 200 x 250. Lođa je već "zatvorena" novom stolarijom, ali želimo je uklopiti u stan. Po mojoj procjeni trebalo bi: izmijeniti podove obraditi zidove izmjestiti radijator na novu poziciju, ispod prozora u lođi, te provuć dovodne cijevi za toplu vodu u radijator kroz lođu demontirat postojeću stolariju na ulazu u lođu. Visina je 2.5 m. Također opcija sa mikrocementom na podu i sa pločicama. Trebam ponudu za radove adaptacije, potrebno je renoviranje dva kupatila i jednog WCa, postavljanje novih pločica.