Adaptacije i radovi u interijeru

Rekonstrukcija stana

Drašnice


Demontaža spuštenog stropa u povrsini od 42 m2, rušenje kupaonice (uključena dva pregradna zida), izravnavanje poda (na podu je kulir) kao priprema za postavu parketa. Zbrinjavanje otpada. Prostor je u prizemlju. Trebam majstore koji znaju postaviti električno podno grijanje. Radi se o drvenoj kući kojoj treba ukloniti postojeći drveni pod, napraviti izolaciju prema betonskoj deki, postaviti električne grijače i pokriti keramičkim pločicama i sve to zajedno spojiti na struju u razvodnom ormaru na novi osigurač.
Dimenzije drvene kučice su 4 x 4 metra (16 m2) dok bi podno grijanje pokrivalo oko 6 m2 i bilo bi postavljeno tako da pokriva sredinu. Tražim osobu ili osobe koji mogu prihvatiti i odraditi cijeli posao od montaže do postavljanja keramike. Posao će biti aktualan oko svibnja. Trebam cijenu za podaskati galeriju od 40 m2 (fosnama od 5 cm) + dvoja ravna stepeništa za istu galeriju. Potrebna nam je sanacija štete od prodora vode na mjestu gdje se balkon spaja s kućom. Radi se o dva balkona i dva mjesta na kojima voda prodire s ruba balkona u prostoriju ispod. 1. hidroizolacija krovne otvorene terase 4 x 4 m i podzidavanje krovišta te postavljanje stolarije
2. ugradnja spavaće sobe (3 x 5 m) u gornjem dijelu dnevnog boravka (5 x 8 m) sa visokim stropom
3. zatvaranje otvora (1,3 x 4,5 m) od stubišta
4. proširenje "francuskog" balkona u balkon (1,30 x 5,20 m)
5. izolacija tavana ispod krovišta zbog proširenja stambenog djela
6. rušenje zidova te postavljanje instalacija u novonastaloj situaciji
7. postavljanje laminata ili prepravka postojećeg parketa Trebam ponudu za adaptaciju od krova do poda. Trebam ponudu za građevinske radove i radove adaptacije:
1.djelomična adaptacija interijera manje kuće
2,izgradnja manje kuće kao pomoćnog objekta
3.izgradnja manjeg bazena
4.uređenje dvorista (ograde, popločavanje)