Adaptacije i radovi u interijeru

Rekonstrukcija stana

Drenje


Trebam keramičara za renoviranje kupaonice 2 x 2 m, pločice i walk in kada od cc 3 cm + lavabo. Vodoinstalatera imam, koji će promijeniti sve cijevi u kupaonici i pripremiti sve za keramičara. Trebam ponudu za adaptaciju radionice (5.5 m2) - struja (osigurači i nove utičnice), postavljanje knaufa, pod, zamjena vrata (1) i prozora (1). Trebam ponudu za završne unutarnje i vanjske radove rohbau apartmana. Potrebni su građevinski radovi: izrada parkirališta, kompletno uređenje apartmana, izrada fasade i završni detalji. Trebam kompletno renoviranje čajne kuhinje - keramički radovi - rušenje zida od 20 cm - električarski radovi - spušteni strop na dijelu stropa (knauf) sa pripadajućim električarskim radovima i montažom led lampi - demontaža 1 prozora, proširivanje vanjskog zida zbog montaže većeg prozora - postavljanje unutarnje toplinske izolacije. Zanima nas kompletna adaptacija kupaonice te još neki vodovodni / keramički radovi. Radi se o stanu u zgradama građenih 1960. - 1970.-tih. Grijanje i topla voda preko toplane, nema bojlera. Radovi (kupaonica i kuhinja dijele zid u kojem je vertikala):
Kuhinja: - nove podne i zidne pločice - zamjena svih dovodnih i odvodnih cijevi - instalacija priključka za sudoper (trenutno zidna slavina, htjeli bismo da bude obična) - da se na isti može priključiti i suđerica.
Kupaonica (3.5 m2):
- zamjena svih dovodnih i odvodnih cijevi - priključak za kotlić, tuš slavinu, slavinu za umivaonik, veš mašinu - hidroizolacija - nove pločice podne i zidne - montaža tuš kade s kabinom (obična kada, ne ravne) - montaža WC školjke i kotlića (običan kotlić, ne-ugradbeni) - montaža umivaonika
Hodnik: - nove podne pločice. Priprema za ugradnju vodomjera: - neki "prozor" u zidu u kojem bi možda već stavili brojilo za budućnost ako se ikad uvede u zgradu. Ukupna kvadratura keramike je cca 30 m2 (zid + pod). Trebam ponudu za građevinske radove sanacije, farbanje obiteljske kuće i limarija 400 m2. U potkrovnom stanu vlaži zid iznad kojega se nalazi krovni prozor u kupaonici, trebao bi da majstor ustanovi kvar a to bi platili preko pričuve.