Rekonstrukcija stana
Karlovačka županija
Trrebam vodoinstalatera i keramičara za lijepljenje pločica na pločice u kupaoni koja je 4 m2 - što je 25 m2 izmjereno. Pomaknuti 20 cm toplu i hladnu vodu, wci kotlić postojeći treba maknuti i s knaufom postaviti novi ugradbeni. Molim cijene samo za radove bez materijala, ako je moguće da proslijedite info ozbiljnim i poštenim majstorima. Trebam ponudu za hidroizolaciju kupaonice - walk in tuš. Trebam izvođača radova koji bi napravio kompletne radove zatvaranja terase tj. pretvaranje terase u dnevni boravak. Posao bi se sastojao od nekoliko radnji: leveliranja poda, postavljanja laminata, zidarskih radova, ožbukavanja / izoliranje prostora, sređivanja plafona knaufom ili nekim dr. materijalom, elektroinstalaterskih radova, rušenju dijela zida i premještanju prozora i vrata i sl.
Tražim tvrtku koja bi to odradila u paketu ili većinu navedenih radova. Slike terase u privitku. Za detaljnije informacije javite mi se mailom. Tražim jednog ili više majstora koji mi mogu pomoći sa sljedećim radovima:
(1) Farbanje ograde duljine 3,8 m. Ograda je metalna s drvenim letvicama
(2) Farbanje vanjskog zida
(3) Farbanje metalne konstukcije
(4) Sređivanje sobe dimenzija cca 3 * 3 metra - zaštita zidova i podova, impregnacija, tretiranje gljivica i plijesni - bojanje 2 zida u 2 premaza - montaža i fiksiranje namještaja radi se o prostorili označenoj iksom (desno)
(5) Ostalo: - sanacija utičnica koje vire iz zida - revizijsko okno u zidu (cijev) - plombiranje pipe - zamjena pipe - gletanje i bojanje knaufa u kuhinji U potkrovlju je soba i kupatilo, dodala bih i kuhinju. Bila bi naslonjena na zid kupatila, trebam ponudu. Potrebna nam je brza i efikasna adaptacija obiteljske kuće, rušenje pregradnih zidova i preuređenje kupaone, promjena stolarije i fasada. Trebam procjenu štete i iznos mogućih radova, jer voda je procurila iz kupaone iznad, uništila knauf, stanje plafona ne znam jer je spušten strop, prilikom štemanja, gospođa je šutu bacala kroz okno i uništila mi Geberit kotlić u zidu, i parketi i lajsne mi se šire di je voda bila.