
Rekonstrukcija stana
Lepajci
1. Potrebni popravci na svim vratima i štokovima već ugrađene stolarije u sanitarijama. Ponovna montaža, krpanje ili zamjena manjeg drvenog dijela te bojanje dijela gdje je napravljeno krpanje ili dopuna.
2. kabine za masažu na najvišoj etaži – udaljenije od ulaza na objekt se prenamjenjuju
Popravci na drvenim elementima, kitanjem pukotina, krpanjem dijelova gdje nedostaje drvo (ariš), završno lakiranje cijele kabine s djelomičnim brušenje stare boje.
3. demontaža dekinga
4. Ispiranje i čišćenje betona ispod 1 kabine Trebam adaptaciju kupatila, demontiranje sanitarija i tuš kabine te stavljanje novih elemenata. Kupatilo je cc 9 m2, po potrebi i savjetu jos nešto ako bude potrebno. Trebam ponudu za adaptaciju podruma u stan. Prednji dio podruma je iznad zemlje. U podrumu već postoje struja, voda i odvodnja, ali na pogrešnim mjestima. Tražimo da se obave svi radovi: struja, odvodnja, voda, podovi, rasvjeta itd. U prilogu možete pronaći slike i popis radova. Imala sam požar na katu kuće, trebam majstora za adaptaciju kata. Potrebno je instalirati I profil iznad 2 ulaza u prostoriju koji se nalaze jedan do drugoga, a dijeli ih mali stup okvirne širine 25 cm koji je potrebno ukloniti. S obje strane je potrebno napraviti betonske stupove na koje bi nalegao taj I profil. Radovi se odvijaju na nosivom zidu. Trebam ponudu za renovaciju. Trebam keramičara, stolara i zidara za adaptaciju kuće na selu.