Rekonstrukcija stana
Zaton Šibenski
Trebam ponudu za renovaciju kupaonice. Treba demontirati stari prozor i zazidati ostali slobodni prostor (pretpostavljam da bude cca 6 cigli dosta), To bi bilo izvrsno ako bi se moglo izvesti do kraja Veljače.
- U kupaonici bude žbuka već skinuta do cigle, te bi stavili knauf ploče i na zidove i na strop, znači postava knaufa, cca 20-ak kvadrata.
- Postavljanje podnih pločica cca 4 kvadrata, te zidnih cca 10 kvadrata na te knauf pločice.
- Sitni elektro radovi u kupaonici, tipa postaviti električnu grijalicu, i radijator na struju za ručnike. Trebam ponudu za adaptaciju kuhinje: izolacija unutarnjih zidova, te adaptacija stropa. Renoviranje kupatila, skidanja pločica i sanitarija i postavljanje novih, promjena tuš kabine u zidanu i provođenje tople vode u kuhinju koja je odmah pored kupatila. Trebam ponudu za uređenje stana od 40 m2. Trebam ponudu za postavljanje keramike i električnih instalacija. Kupila sam stan kojeg želim djelomično adaptirati. Trebam ponudu za radove. Znači u stanu bi trebalo napraviti slijedeće:
- otvoriti prolaz između kuhinje i dnevnog boravka (ne znam da li je u pitanju nosivi zid ili nije);
- dva manja zidića (koji su "šuplji") između dviju soba srušiti i napraviti jedan novi pregradni zid pola metra dalje;
- u kupaonici jedan dio zida srušiti kako bi se kupaonica malo povećala i napraviti dva nova zida. Ne znam da li sam dobro objasnila, ali pretpostavljam da će netko doći vidjeti stan i zatim napraviti ponudu. Imam također namjeru i adaptirati kupaonicu kompletno (izmjena cijevi, nove pločice, postavljanje sanitarija i električne grijalice)
Zgrada nema lifta. Stan je trenutno prazan (nitko u njemu ne živi). Uklanjanje metalne ograde sa 2 balkona i stepeništa ukupne dužine 23 m. Adaptacija 2 balkona, prvi balkon je dim. 840 x 100 cm, a drugi je 500 x 100 cm. Na balkonima je keramika koja je u dobrom stanju i ponuđači izjavljuju da bi se preko postojeće keramike trebala postaviti hidroizolacija i nova keramika, a također je potrebno ukloniti stari sokl do zida cca 13 m i sa pročelja balkona ukloniti i navući novi teraplast ukupne dužine 17 m.