
Renovacija krova
Goljak Turanjski
Trebam ponudu za natkriti terasu cca 30 m2, ravni krov, grede, brodski pod, letva, limeni krov i komplet limarija. Zanima me cijena skidanja stare šindre i zamjene sa novom, krov je cca 145 m2. Svi limarski dijelovi ostaju kao što su sada, samo zamjena šindre. Trebam ponudu za limarske radove na krovu. Trebam vjetar lajsne i oluke, kupnja i montaža, pocinčana limarija. Molim ponudu sa cjenom po dužnom metru. Trebam ponudu za krovopokrivačke radove, popravak ravnog krova 520 m2, na krovu je bitumenska izolacija i šljunak. Trebam ponudu za:
• rekonstrukciju prizemlja: probijanje novih otvora – (prozori i vrata) u nosivim zidovima i prilagođavanje postojećih, izradu pregradnih zidova i izradu unutarnjeg stepeništa.
• gradnju - (rohbau ili visoki rohbau) : kata 132 m2 + terase sa stupovima 68 m2, podruma uz kuću 35 m2, bazena 64 m2 sa strojarnicom, nadstrešnice s roštiljem 43 m2 i igrališta 216 m2 - (betonska podloga + zidovi visine 1 m)
Postojeći objekat - prizemlje je u upotrebi (ali će biti prazno prije početka radova) i može se privremeno upotrebljavati za boravak radnika prije rekonstrukcije istog odnosno dok se se vrši nadogradnja kata i radovi na ostalim objektima.
Parcela je pristojne veličine - oko 2400 m2 sa širokim pristupnim putem - cca 5 m uz cijelu dužinu iste tako da postoji mogućnost postavljanja kontejnera na istu te je pristupačna za dovoz materijala. U prilogu su slike i mjere krova koji bi uskoro trebao mijenjati. Molim okvirnu ponudu za kompletnu demontažu i montažu. S oba dvije strane krova bi napravio krovne kučice. Pokrov lim imitacija crijepa, ponuditi sav materijal i uslugu koji su potrebni. Boja antracit RAL 7016.
Ako možete ponuditi samo uslugu radova bez materijala molim posebno cijenu. Planirani radovi bi najranije mogli početi početkom 4. mj. Trebam ponudu za krovopokrivačke, limarske i tesarske radove. Okvirna količina / površina: 810 cm, nagib 38°; površina krova ~60 m2. Potrebna je zamjena dotrajalog klasičnog krova trenutno pokrivenog glinenim crijepom. Trebalo bi ga zamijeniti limom u imitaciji crijepa. S obzirom na trenutno stanje krovišta, potrebna je zamjena krovne konstrukcije i limarije (žljebovi, veterlajsne, oblačenje dimnjaka u lim). U produžetku jedne strane krova treba izvesti nadstrešnicu uz kuću.
Krovna konstrukcija je izvedena u sustavu drvene stolice nagiba 38° (dvostrešno). Prilažem i tlocrt krovnih ploha te nekoliko fotografija za jasnije razumijevanje projekta.
Osim zamjene krova, potrebno je:
- produživanje nadstrešnice uz kuću
- letvanje poda tavanskog prostora