Adaptacije i radovi u interijeru

Renovacija kupaone

Hrvatsko Selo


Traži se tvrtka za zamjenu krovnog pokrova na poslovnoj zgradi
- skela cca 1500 m2
- demontaža postojećeg limenog pokrova cca 700 m2
- djelomična demontaža dotrajale krovne konstrukcije te montaža nove
- postavljanje daščane oplate i folije na krovnu konstrukciju, letava i veter lajsni
- postavljanje limenog kvalitetnog pokrova (Lindab, Gerard ili sl.) cca 700 m2
- postavljanje opšavnih limova cca 121 m
- postavljanje sljemenjaka cca 46 m i uvale cca 20 m
- postavljanje opšava dimnjaka
- postavljanje žljebova
- postavljanje snjegobrana.
Slike zgrade i dodatni podaci na zahtjev Tražim vodoinstalatera i keramičara za renovaciju kupaonice. Molim ponudu sa cijenom po m2 sa i bez materijala. Treba mi ponuda za skidanje kulira u kupaoni, ispod pločica i u kuhinji. Površina cca 12 m2. Trebam ponudu za slijedeće radove u stanu:
1. Zamjena postojećih roleta novima
2. Farbanje / osvježavanje drvene stolarije
3. Gletanje i farbanje stropova, farbanje ostalih zidova (na cca 4 m2 na zidu treba vjerojatno pošmirglati trenutnu akrilnu boju)
5. Popravak parketa (brušenje, lakiranje) - potrebna konzultacija s majstorima treba li to napraviti za cijeli stan ili samo na cca 10 m2 gdje je oštećeno)
6. Dodavanje par novih utičnica
7. Ostali radovi (montaža karniša, razmontiravanje ugradbene police i odvoz dasaka...) Trebam ponudu za skidanje starih podnih kuhinjskih pločica i postavljanje novih cca 15 m2. Postavljanje novih pločica 2 wc-a, ukupna površina 40 kvadrata, sve spremno za postavljanje. Tražim ponudu za skidanje starog krova, izradu serklaža i novog krova cca 80 m2.