Adaptacije i radovi u interijeru

Renovacija kupaone

Mravinjac


Trebam majstora za postavu 100 m2 pločica, 35 m cokla na novi estrih. Kuhinja, postavljanje podova, kupaona postavljanje poda i poda za tuš kabinu i na zidove do neke visine. Trebam ponudu za krovopokrivačke radove. Zamjena vanjskih rogova i brodskog poda, vratiti crijep. Trebam majstora keramičara koji zna napraviti walk in tuš, prije toga demotaža postojeće kabine. Trebamo ponudu za kopanje septičke jame, zemlju je potrebno nekoliko metara dalje rasplanirati te iskopati temelj ispred kuće za terasu, ima cca 20 metara betona tj. temelja od stare ograde, to treba razbiti i povaditi te nagurati ispred kuće gdje će biti terasa da se skloni taj beton te ujedno zapuni rupa ispod buduće terase. Molim ponudu za adaptacija stana u prizemlju kuće. U pitanju je prostor ~ 65 m2, koji je do prije 30-ak godina bio gostionica, a nakon toga uglavnom ne korišten. Potrebna je kompletna adaptacija (struja, voda, grijanje, stropovi / podovi / zidovi). Stolarija vanjskih zidova nije potrebna (prozori u ulazna vrata su novi i postavljeni).
U prilogu šaljem troškovnik te slike prostora. Nedostaju slike dvije stražnje (spavaće) sobe (~ 20 m2).
U glavnom prostoru te stražnjoj sobi se nalaze predmeti: stari ormar, dva kauča, stolac i sličan namještaj koje treba ukloniti u garažu u stražnjem dijelu dvorišta.
Kuhinja bi se premijestila na stražnji dio kuće, a prostor koji trenutno okupira bi bio spavaća soba. Kupaonica / wc bi ostali gdje jesu.
Postoje dva nosiva stupa između kojih bi se siporexom napravila 2 pregradna zida. Plan izgleda novog stana je već napravljen.
Treba ukloniti kompletnu keramiku u kuhinji i kupaoni / wc-u te. Keramika u predvorju i glavnoj prostoriji bi ostala, a na nju se dodala izolacija i cementna glazura. Treba ukloniti dekorativnu plastiku sa stropa oko 30 m2 te dekorativnu plastiku / drvo sa zidova glavne prostorije.
Trenutna kuhinja - glavna prostorija su također odijeljeni dekorativnom plastikom / drvom umijesto zidom.
Glavna prostorija i stražnja spavaća soba imaju metalni panel kao pregradu koji treba razmontirati i ukloniti.
Stražnje dvije sobe graniće pregradnim zidom od opeke koji treba srušiti.
Molim Vas da javite kada zaprimite mail kako bih znao da ste ga zaprimili, a odgovor sa ponudom (ukoliko kanite slati) je dobrodošao kada god stignete ponudu sastaviti i poslati. Tražim pouzdanog majstora za adaptaciju potkrovlja kod unutarnjeg stubišta:
- 8 m2 potkrovlja treba izolirat sa 15 cm mineralnom vunom, stavit foliju i zatvorit sa knauf pločama. Trebam napomenut da su za ove radove potrebne skele jer je visina potkrovlja cca 3 metara od stubišta
- Na ulazu u tavan treba (djelomično) demontirat drvenu konstrukciju sa željeznim vratima i napravit pregradni zid od cca 5 m2 s novim ulaznim vratima.