Adaptacije i radovi u interijeru

Renovacija kupaone

Vojišnica


Promjena vodovodnih cijevi u kupaonici i kuhinji (ukupno oko 1,5 m), izmjena sifona, ugradnja Geberit vodokotlića. Promjena električnih instalacija i brojila. Postavljanje keramike u kupaonici (cca. 4,5 m2) - podovi i zidovi. Promjena unutarnje stolarije. Postavljanje parketa (cca. 45 m2). Trebam ponudu za adaptaciju stana od 40 m2: soboslikarski radovi; rušenje jednog zida i postavljanje knauf ploča; ugradnja PVC prozora; postavljanje laminata. Trebam ponudu krovopokrivača, zamjena crijepa uz novo letvanje na krovištu 6 x 15 m. Trebam okvirnu ponudu, posebno za za dobavu, posebno za izvođenje bijelog krova te uklanjanje starog krovišta. Trenutni crijep je relativno nov (cca 10 god), tako da bi se koristio taj za pokrivanje novog krova. Krov je dvovodni sa nagibom od cca 22°. Dimenzija jedne krovne plohe je 8 x 4,5 m, druga isto tako. U slučaju dodatnih pitanja, stojim na raspolaganju. Trebam ponudu za obnovu krova, keramičarske radove i krečenje. Trebam okrečiti stan od 43 m2 (kuhinja većinom pločice, kupaona sva u pločicama) i zagletati špalete oko PVC ugrađenih vrata. Pristup i parking autom do stana.
Detalji: stan je u prizemlju kuće, suh. iz neznanog razloga su se pojavile gljivice po cijelom stanu, puno. potrebno je: 1.sastrugati gljivice,
2. premazati antifungalnom tekućinom i
3. ofarbati antifungalnom farbom. Boja: bijela.
Ima za pomaknuti jedan lagani mali most regal i dva ormara, ostalo nije vrijedno spomena. Sve zaštititi i uredno posao napraviti. Trebam keramičarske radove za kupaonu stambene zgrade gdje su mjenjane cijevi. Osiguran parking u dvorištu.