
Renovacija stana
Kašina
Tražim izvođača građevinskih radova na zgradi. Nekretnina je nedovršena stambena građevina. Građevina se nalazi na zemljištu veličine 1700 m2. Sastoji se od prizemlja, te 1., 2., 3. i 4. kata. U zgradi je predviđeno 26 stanova, netto 1350 m2, 23 parkirna mjesta, 2 lifta te 3 garaže. Neposredan pristup s asfaltirane ceste i mogućnost priključenja na navedenu komunalnu infrastrukturu.
Vlasništvo je 1/1, glasi na firmu i nema tereta. Objekt ima građevinsku, lokacijsku dozvolu i projektnu dokumentaciju. U neposrednoj blizini je vrtić, škola, trgovina, autobusno stajalište, a udaljenost do vlaka je 10 min. Moguća prodaja ili kompenzacija u stanovima za materijal i posao. Trebam keramičarske usluge za postavljanje podnih pločica 5 kvadrata plus cokne na balkonu i postavljanje cokni u hodniku i kuhinji. U što kraćem roku bi vas molio. Molim ponudu za adaptaciju. cca 30 m2 kata (kupaonica komplet cca 4 m2, dvije sobe od koje treba jednu pregraditi, parket, laminat, gletanje, bojanje, struja i provući centralno plinsko na katu u 2 sobe i kupaonicu (bojler je u kupaonici). Dodatno wc u prizemlju komplet, + boravak laminat postavljanje sa hidroizolacijom cca 20 m2. Isto tako nakon adaptacije unutarnjeg dijela fasada cca 140 m2. Trebala parketara, imamo za postaviti na novo parket i brušenje te brušenje i lakiranje ostalog parketa. Trebam ponudu za adaptaciju kupaone. Tražim tvrtku za gradnju obiteljske kuće. Parcela je veličine 180 m2, a kuća će imati BRP 140 m2. Građevinska dozvola je izdana i još čekamo samo njezinu pravomoćnost tako da smo kao investitori spremni na gradnju što prije.
Na terenu se već nalazi postojeći objekt, koji je planiran za rušnje, tako da uz gradnju tražimo i rušenje i odvoz postojećeg objekta. Dodatne informacije možemo razmijeniti nakon prvog kontakta.
Molim da mi se ne javljaju tvrtke koje nisu registrirane za obavljanje djelatnosti u građevini, kao ni tvrtke u stečaju i slično. Dio parketa digao se jer je prozor ostao otvoren u vrijeme kiša. Dio se digao i ispod vrata pa se ne daju otvoriti. Trebam parketara za sanaciju.