
Renovacija stana
Kravarsko
Potrebna kompletna adaptacija kupaonice veličine 2 x 2 m2 (vodoinstalacije, odvod, promjena električne instalacije i keramičarski radovi). Molim uslugu sanacije laminata u uredu. Samo par kvadrata (na mjestu gdje sjedim tj. na mjestu uredskog stolca sa kotačićima). Trebam ponudu majstora za postavljanje štukatura te farbanje zidova za boravak 25 m2. Štukature Bauhaus polistirol sveukupno 46 m. Brodski pod u dvije spavaće sobe (ukupno oko 16 m2) postavljen prije 16 godina treba prebrusiti, ponovo bajcati (bijelo) i lakirati (poliuretanskim lakom). Mogućnost besplatnog smještaja u stanu. Radovi mogu početi odmah. Plaćanje u gotovini, novac osiguran. Trebam obradu špaleta. Većinom s unutrašnje strane zbog nastalog velikog prostora na modulu roletnog sustava i lateralno. Jedan dvokrilni s vratima, jedan trokrilni prozor i dva manja fixna. Potreban početak radova odmah. Molim ponudu za:
1.) lakiranje vrata od iverala u tirkiznu boju RAL 5015, dimenzije vrata 3 × 520 × 2200 × 18 mm.
2.) bojanje spavaće sobe u svjetlo plavu kvalitetniju boju, površina zidova i stropa 50 m2
3.) bojanje fasade u kvalitetniju boju 90 m2
Početak radova odmah ukoliko je to moguće. U zgradi sam kupio dva stana i povezao ih vratima tako da sam izbušio otvor u AB zidu. Sada stanove više ne planiram koristiti na taj način i želim zatvoriti navedeni otvor (rigips, siporeks) tako da to opet budu dva odvojena stana. Dimenzije vrata koja treba zatvoriti su: 60 x 196 cm (svijetli otvor). Debljina zida je 15 cm.
Posao uključuje:
1. demontažu postojećeg štoka i vrata
2. zatvaranje otvora gdje su bila vrata na način da se nakon bojanja zida (to mogu napraviti i sam) više ne primijeti da su tu ikad bila vrata.
Molim vas ponudu za navedeno. Sa radovima bi trebalo početi što ranije. Pobojati zid na kraju mogu I sam I to ne treba biti dio ponude.