Adaptacije i radovi u interijeru

Renoviranje kuhinje

Banje Selo


Potrebna mi je izolacija podrumskog stana, u dijelu gdje je vanjski zid u kontaktu sa zemljom, problem kapilarne vlage. Nije dostupna izolacija izvana. Površina koju planiram tretirati je oko 25 m2. Renovacija kupaonice i kuhinjskog poda. Sve ukupno cca 30 - 32 m2 keramike za postaviti. Od toga 15 m2 na podu ostalo zidne. Rušenje postojeće keramike žu ja obaviti kao i odvoz šute.
Postavljanje nove instalacije vode i odvoda. Izvod za tuš kabinu, izvod za umivaonik, izvod za veš mašinu. Odvod istih. Knauf konstrukcija za ugradbeni vodokotlić. Montaža školjke, tuš kabine i sifona. Eventualno premještanje radijatora koji je na bakrenim cijevima. Trebam ponudu za popravak okvira zida od knafua nakon postavljanja PVC vrata i postavljanje / popravak praga nakon postavljanja PVC vrata. Pod je u laminatu. Trebam ponudu za radove na vikend kući s zelenim vidikovcem. Promijenili smo krovište i za 1 metar podigli dio zidova u potkrovlju samo na jednoj strani kuće. Sad nam je žurno potreban majstor za požbukati taj dio zidova i postavit novi knauf. Radovi su potrebni odmah. Tražim majstora koji će pogledati i ustanoviti zašto u jednom kutu kuće promjera pola metra je vlažan zid u sobi. Također trebam i popravak tog zida, ako je potrebno. Potrebna demontaža stare kuhinje, rušenje malog gostinskog WCa u svrhu proširrnja kuhinje. Sve je od knaufa. Instaliranje novih električnih instalacija po mjeri nove kuhinje. Izmještaj vode po mjeri nove kuhinje. Postavljanje novih laminata na postojeće bez rušenja. Isto tako i pločice koje idu ispod nove kuhinje. Gletanje i pituranje hodnika kužine i dnevnog boravka. Kuhinja i dnevni površine su 40 m2 a hodnik 10 m2.
Sav materijal kupljen i spreman osim novog knaufa, ljepila za pločice i boje za zidove. Nova kuhinja stiže za 20 dana i trebalo bi biti sve spremno. Nema rušenja zidova osim knaufa na zidu kuhinje.