
Renoviranje kuhinje
Biškupci
Unutarnje stepenice koje vode na kat kuće. Sami smo zatvorili otvor daskama, sada bi ipak htjeli napraviti deku i poravnati taj prostor sa hodnikom do tog prostora. Trebam ponudu za obradu vanjskog stubišta i opločenje malog dvorišta. Trebam ponudu za kompletno opremanje kata: elektro i vodo instalacije, oblaganje rigipsom zidova kao i podove (pločice) i unutarnja stolarija. Trebam obnovu tri postojeće kupaonice, zamjenu cijevi i ventila, eventualno postavljnje tuš kada na mjesto postojećih velikih kada. Kupaonice su minijaturne sa večim kadama, bez bidea. Eventualno i postavljanje keramike. Također instalacije za kuhinju u kući se može boraviti za vrijeme radova. Trebam ponudu za radove adaptacije kuhinje, blagovaone i kupaonice. Kuhinja i blagovaona je jedan prostor veličine 25 m2, visina zida 3 m. Treba napraviti: na podu glazuru, postaviti nove instalacije vode i struje, odvoda, na strop knauf, postava pločica na pod (25 m2) i na zid kuhinje (3m) gletanje i krečenje. Kupaonica veličine 1,60 x 2,20 m, visina zida 3 m Treba napraviti: nove instalacije (voda i struja, odvod), postava pločica , na strop knauf, gletanje, krečenje, montaža sanitarija. U tuš kabini bi išla kanalica (bez kade)- Rušenje starih pločica u kupaonici i na podovima bi radili sami. Molim ponudu za sve radove sa materijalom. Pločice nabavlja investitor. U adaptaciji stana predviđeni su mi sljedeci radovi:
1. Gradnja djecje sobe: Od postojeće velike sobe srušio bi se jedan pregradni zid da se dobije dodatni prostor koji bi sa predsobljem bio dovoljan za dječju sobu, za koju bi se podigla 3 nova pregradna zida. Također u toj dječjoj sobi bi se postavio pod, spustio strop te izolirao jedan fasadni zid iznutra te proširio postojeći prozor.
2. Kuhinja i dnevni boravak - tu je predviđeno rušenje jednog pregradnog zida, da se dobije otvoren prostor i proširi kuhinja (koja bi se naručila izradom po mjeri). U tom novom prostoru kuhinje i dnevnog boravka trebalo bi staviti novi pod te spuštiti strop.
3. u hodniku je predvidjeno uklanjanje dvoja vrata te ugradnja jednih vrata.
4. Na stubištu bi se stavio novi pod te ugradio rukohvat.
5. U predsoblju bi se napravio ugradbeni ormar.
Za sve prostorije u kojima je predvidjena adaptacija (osim wc-a i kupatila) razvele bi se nove elektroinstalacije (utičnice, kabeli). Trebam ponudu za rekonstrukciju kuće, ravnanje zidova, micanje kosog krova i postavljanje ravnog krova, rušenje starog stubišta i dodavanje novog u sklopu nove garaže ispred kuće, rekonustrukcija gornjeg kata, odvajanje donjeg i gornjeg kata na zasebne stanove.