
Renoviranje kuhinje
Hrašće
Potrebno je instalirati I profil iznad 2 ulaza u prostoriju koji se nalaze jedan do drugoga, a dijeli ih mali stup okvirne širine 25 cm koji je potrebno ukloniti. S obje strane je potrebno napraviti betonske stupove na koje bi nalegao taj I profil. Radovi se odvijaju na nosivom zidu. Trebam ponudu za obnovu kupaonice koja je stara preko trideset godina i niti jednom u tom periodu nije adaptirana.
Kupaonica je cca velicine 2 x 1.5 m.
Tražim vađenje stare kade, ugradnja tuš kabine u kut, promjenu dovodnih cijevi, kao i postavljanje novih u potpunosti zajedno sa drugacijom shemom i 2 nova izlaza te postavljanje umivaonika (koji zasada ne postoji).
Pritom bi htio skidanje starih pločica i ljepljenje novih, kao i ostale keramičarske radove po dogovoru.
Zanimala bi me okvirno cijena. Trebam vađenje kade, postavljanje staklene stjenke direktno na pločice i pločice gdje je bila kada, cca 3 kvadrata. Zanima me ponuda. Trebam izvođača radova za kompletno uređenje potkrovlja 72 m2 bruto. Podno grijanje, nadbeton, pločice, krovni prozori, izolacija, rušenje dimnjaka. Trebam ponudu za sanaciju unutarnjeg zida u stanu jer je procurila voda iz susjednog stana, oštećeno je 4 m2 zida. Potrebno je ukloniti staru žbuku na tom dijelu zida, staviti novu i pripremiti zid od 11 m2 za ponovno bojanje.
Molim cijenu s materijalom. U subotu ujutro imam majstore za popravku curenja vode u stanu. Trebam majstora za popraviti oko 1 - 2 m2 knaufa, postaviti 2 keramičke pločice i ponovno instailrati WC školjku. Idealno bi bilo da možete doći u subotu od 11:00 - 20:00 sati odraditi posao, ako ne molim da dostavite vrijeme kada možete doći i okvirno cijenu. Ttebam završnu zidarsku obradu za novopostavljena vrata i jedan mali kupaonski prozor.