
Renoviranje kuhinje
Kaštela Lukšić
Trebala bi završne radove nakon ugradnje pvc stolarije. U pitanju je jedan prozor (dupli i obični), naime nisu nam uklonili osušenu purpurpjenu i stavili lajsne sa strane te gornji dio iznad kutije je sad rupa kroz cijelu dužinu prozora, to bi trebalo riješiti i plastiku ispod prozora. Kada pada kiša u sobi koja je najbliža terasi je voda. Ne znam otkuda točno dolazi. Zadnji kat na zgradi (3. kat). Prvo je bilo samo na dnu sobe tako da je možda potrebna hidroizolacija na terasi. Sad je počelo i na višim djelovima u sobi tako da je očito problem na krovu i moguće da se sljeva dolje. Više na slikama. Trebam ponudu za duboko građevinsko inejktiranje nosivog zida, proširivanje otvora u visinu 3×, promjena gips ploča na plafonu. Trebam obradu špaleta nakon postavljanja PVC prozora. Radi se o dva prozora ukupne širine 208 cm i visine cca 185 cm. Trenutno mi stoji pur pjena. Trebams ponudu za adaptaciju kupaonice u potkrovlju obiteljske kuće tlocrtne površine 5,2 m2.
1. izrada instalacija dovoda i odvoda
2.izrada instalacija za kupaonski radijator te instalacija radijatora
3. ugradnja i obzidavanje ugradbene kade
4. montaža sanitarne opreme
5. montaža i spajanje ugradbenog vodokotlića
6. izrada zida od knaufa u visini vodokotlića
7.krpanje šliceva i izravnavanje zidova,poravnavanje poda estrihom
8.postavljanje keramičkih pločica (5m2 podnih i 15m2 zidnih )
9. malerski radovi na zidovima (gletanje,brušenje,krečenje) gdje nema pločica
10. silikoniranje
U cijenu uračunajte vezni materijal i radove, a nemojte uračunati skidanje pločica, odvoz šute, sanitarije i pribor za montažu sanitarija, pločice, ljepilo, fug masu i silikon.
U prilogu su fotografije postojeće kupaonice, 3D prikaz nove kupaonice i nacrt nove. Trebam majstore za adaptaciju stana i promjenu krova 80 m2 (bez rušenja i odvoza materijala i bez ličenja unutarnjih zidova). U prilogu je troškovnik. Treba nam pregrada između šparheta na drva i šparheta na struju jer nam se gornji elemenat uz šparhet na struju jako grije. Raspored je ovakav: 20 cm prazno od zida, onda šparet na drva, iza njega dobrih 10 cm prazno, šparhet na struju i onda kuhinja. Mi bi tu pregragu obložili u kamen, pločice, staklo, ovisi što je bolje.