Adaptacije i radovi u interijeru

Renoviranje kuhinje

Stajnica


Trebam ponudu za električne instalacije, renovacije zidova (žbukanje ili knauf), postavljanje laminata, priključak vode. Imam malu kuću na kat, 5,5 x 6,5 m u kojoj namjeravam živjeti. Ima struja, nema voda, (zahtijev podnjet, razmatra se i kopanje bunara); dvije osobe. Projekt uključuje slijedeće:
1. Adaptacija krova (zamjena valovitih ploča za crijep)
2. Zbrinjavanje otpadnih voda, tako da se voda na izlazu može ispustiti u prirodu.
3. Sistem za upotrebu kišnice (prikupljanje i korištenje za ispiranje wc-a, za vešmašinu. tuširanje)
4. Izgradnja podruma 5 x 3 m iza kuće
5. Zemljani radovi za 2., 3. i 4.
6. Vodovodne instalacija za 2. i 3.
7. Drvena kuća / klijet 6 x 3 m, koja bi došla na podrum pod 4.
Trebao bih par savjeta, možda neko idejno riješenje i okvirni troškovnik. Da li je to nešto što vi možete izvesti, ili mi dati savjet / kontakte. Stan od 70 m2, na 3. katu. Trenutno ima 3 sobe (13 m2 svaka) , kuhinju (15 m2) i kupaonu. Želio bih napraviti 4 mala studio apartmana, u svakom sa mini kuhinjom, kupatilom, wc i klimom.
Zidove ne bih htio rušiti jer je stan dobrog rasporeda (na sredini stana je hodnik, sa lijeve strane su sobe, sa desne strane je kuhinja, a na kraju hodnika je kupaonica). Potrebna je izgradnja vodovodnih cijevi, izgradnja ili zamjena instalacija za struju i klime. Ukoliko dobijem dobru ponudu kako za cijenu tako i za rok izvođenja, možemo krenuti sa poslom odmah ili za 1 - 3 mjeseca. Trebamo za novogradnju: unutarnji radovi na zidovima, fasada i keramički radovi. Mogućnost dogovora od 15.9. Potrebna mi je kompletna adaptacija stare kupaonice veličine cca 3,5 m x 2,6 m x cca 2,00 m. Potrebna je demontaža sve stare opreme i sanitarija kao i izvođenje svih vodoinstalaterskih, keramičarskih i malerskih radova te montaža nove sanitarne opreme.
Obzirom da se radi o vanjskim zidovima kupanice okrenutim na sjevernu stranu također je potrebno izmjeniti i staru toplinsku izolaciju te postaviti novu. Svaka sugestija i prijedlog su dobrodošli. Trebam ponudu za adaptaciju cca 50 m2 dnevnog boravka. Zamjena parketa, pločica, uređenje zidova. Manja WC prostorija u stanu: zamjena nove WC školjke, zamjena novog visokotlačnog vodokotlića + nova cijev, izmjena ventila ulazne cijevi / crijeva u vodokotlić, rušenje pločica i postavljanje novih.