
Renoviranje kuhinje
Stanići
Trebam ponudu za obradu knaufom oko krovnih prozora i kompletna priprema potkrovlja za soboslikarske radove cca 50 m2. Potrebna mi je renovacija prostora veličine 44 kvadratna metra koja uključuje zidarske i ličilačke radove, uređenje postojeće stolarije, postavljanje laminata u dvije prostorije (cca 25 kvadrata), provođenje cijevi za vodu (cca 1 - 2 m), postavljanje keramike (cca 10 kvadrata). Prostor je visok oko 4 metra. Radi se o jednome prije vinskom podrumu male kvadrature (cca 35 m2) kod kojega treba obnoviti zidove koji su bojani jupolom, zidovi su suhi, trebalo bi ih pogletati ili navuči neku masu u smislu ljepila da površine budu glatke i pripremljene na farbanje. Impregnacija dva manja vanjska zida u lođi, zaštita od vlage i nanošenje izolacije / vodootporne gips ploče. Završno bojanje, zajedno sa stropom. Tražim ponudu za manju adaptaciju kuhinje (stan u zgradi, 1. kat, teretni lift). Radovi se odnose na spajanje prostora kuhinje i lođe koji su sada odijeljeni unutarnjom drvenom stolarijom. Dimenzije kuhinje su 2,93 x 2,35, a lođe 2,35 x 2,35. Radovi okvirno uključuju:
- uklanjanje pregradne drvene unutarnje stolarije (vrata i dva prozora, šir. 2,35 m) i zbrinjavanje otpadne stolarije
- uklanjanje PVC podnih ploča u kuhinji (6,8 m2)
- uklanjanje zidnih keramičkih pločica (3,0-3,5 m2) i izravnanje zida
- ugradnja dodatne 2-4 strujne utičnice
- niveliranje podova kuhinje i lođe
- postavljanje podne obloge
- postavljanje knauf ili dr. pregrade sa svrhom toplinske i zvučne izolacije na bočni zid lođe koji je sada zatvoren PVC-om. Rok za izvedbu: okvirno za 30 - 40 dana. Adaptacija kupaonice, nove vodovodne instalacije, nove strujne instalacije. Nova keramika, novi elementi. Bojler, tuš kabina, wc školjka, vodikotlić i ventilacija. Trebam ponudu majstora za pomicanje otvora vrata na tankom zidu (debljina zida cca 8 cm) metar u stranu i zatvaranje rupe gdje su bila vrata. Također treba pomaknuti stup inox ograde od stubišta u stranu i skratiti ogradu (četiri vijka drže stup, izbušiti nove četiri rupe u podu za stup, šest šipki treba skratiti i to sve opet sastaviti).
Bušenje rupe u limenom krovu za inox dimnjak, složiti dimnjak, staviti vjetarlajsnu i zaštiti krov da ne procuri voda uz dimnjak. Trebat će izbušiti i jednu rupu za inox dimnjak na stropu između prvog kata i tavana.