
Renoviranje kuhinje
Zelčin
Postaviti knauf na strop oko 6 kvadrata, spojiti 4 stropne sijalice na isti. Hodnik sa 6 otvora pripremiti za farbanje perivom bojom (gletanje) i postavljanje kutnih lajsni na otvore prije farbanja, oko 32 kvadrata farbanja. Trebam ponudu za radove adaptacije kuće gornjeg i donjeg dijela prema idejnom projektu i troškovniku. Trebam ponudu za adaptaciju radionice (5.5 m2) - struja (osigurači i nove utičnice), postavljanje knaufa, pod, zamjena vrata (1) i prozora (1). Tražim majstore za kompletno uređenje stana u potkrovlju od struje, vode, knaufa do ključa u ruke. Trebam kvalitetne majstore za navedene radove s kojima bi što prije htjeli započeti: Usluga keramičara; skidanje starih pločica i stavljanje novih u kupaonici od cca 3 m2; skidanje pločica u malom wc-u (2 m2) i također postavljanje novih; završiti postavaljanje kuhinjskih zidnih i podnih pločica; Usluga vodoinstalatera za promjenu sanitarija; Usluga stolara: Skidanje starih drvenih prozora i okvira u kupaonici, wc-u te dnevnom boravku (okviri veličine 130 cm širina i 170 cm visina) te postavljanje novih. U kupaonici i wc bi se trebalo još dodatno smanjiti gabarit prozora prije postavljanje novih. izradnja kuhinjskog namještaja; sanacija starih vrata ili napraviti nove; Usluga parketara: brušenje i/ili lakiranje parketa u dvijema sobama veličine cca 20 m2; Soboslikara: Kompletno saniranje od potresa i ličenje stana od 130 m2
Molim vidjeti u privitku slike kupaonice i wc kojima treba promjena pločica, sanitarija i prozora. Isto za wc. Također sam poslala i sliku prozora iz dnevnog boravka te iz spavace sobe.
Molimo, nama je izrazito važno da nam dođu kvalitetni majstori koji znaju svoj posao. Trebam ponudu za renovaciju kupaone. Potrebno je maknuti postojeće sanitarije, skinuti sve stare pločice i staviti nove te na kraju vratiti sanitarije. Ukupna kvadratura za postavljanje pločica je cca 15 m2. Početak radova što prije. Molim ponude slati na mail. U stanu je "popucao" zid. Trebam sanaciju popucalog zida.