
Renoviranje kupaonice
Borovo
Želimo adaptirati postojeći balkon koji je velik oko 5 kvadratnih metara. Htjeli bismo ga ostakliti. Arhitektica je priredila cijeli projekt u koracima i imamo dizajn kako bi balkon trebao izgledati. Potrebni su nam radovi demontaže, gipsa, stolarski radovi i podopolagački. Zainteresiranima šaljemo dokument gdje je sve raspisano. Trebam ponudu za građevinske radove dogradnje i adaptacije obiteljske kuće (prenamjena u dom za starije i nemoćne) potrebni su nam sljedeći radovi:
iskop, rušenje postojećih zidova, zidanje, betoniranje, podizanje krova, etics fasadni sustav, elektroinstalacije, vodovod i kanalizacija, vatrodojava, postavljanje podova, adaptacija kupaonica, vanjsko metalno stubište, izrada ravnog krova na novom dijelu, ugradnja lifta, ličenje unutarnjih zidova.
Prioritet u prvoj fazi su građevinski radovi, pa ako niste u mogućnosti dati ponudu za sve usluge, molim vas samo ponudu za građevinske radove.
Za projekt je izdana pravomoćna građevinska dozvola, koju zajedno s troškovnicima šaljem u prilogu. Glavni projekt i prateće projekte šaljem na upit zainteresiranim izvođačima. Uklanjanje metalne ograde sa 2 balkona i stepeništa ukupne dužine 23 m. Adaptacija 2 balkona, prvi balkon je dim. 840 x 100 cm, a drugi je 500 x 100 cm. Na balkonima je keramika koja je u dobrom stanju i ponuđači izjavljuju da bi se preko postojeće keramike trebala postaviti hidroizolacija i nova keramika, a također je potrebno ukloniti stari sokl do zida cca 13 m i sa pročelja balkona ukloniti i navući novi teraplast ukupne dužine 17 m. Trebam ponudu za uređenje jedne etaže 80 m2 za stanovanje. Radi se o novogradnji. Htjela bih napraviti dvoetažni stambeni prostor i zanima me cijena probijanja otvora na ploči za kat i izrada samonosivih stepenica? Nisam sigurna jesu li potrebne kakve dimenzije ali je riječ o malom hodniku. Iz tog hodnika bih u nekom periodu htjela staviti stepenice ali za prvu ruku me samo zanima probijanje otvora i okvirno da znam koliko bi me koštala kasnije i izrada samonosivih stepenica? Trebam ponudu za preuređenje tavana u stan i izradu fasade. Trebam ponudu za adaptaciju stana 75 m2 potrebno sve promjeniti, podloge, cijevi, farbanje, pločice itd. Moj materijal.