Adaptacije i radovi u interijeru

Renoviranje kupaonice

Brovinje


Trebam ponudu za uređenje stana:
- Farbanje 4 radijatora (van stana) i cijevi unutar stana,
- Farbanje i uređivanje 7 vrata i štokova (vrata izvan stana),
- Uređenje balkona - postavljane pločica oko 7 m2,
- Brušenje i farbanje ograde 6 m i uređenje zida,
- Postavljanje pločica u kuhinji i hodniku, skidanje starih i micanje / vraćanje kuhinje oko 19 m2.
S radovima bismo započeli što prije. Radovi za farbanje radijatora započeli bi u 6.mj., kad se izbaci voda iz sustava. Trebam pregradu za sobu koja će nam biti nova spavaća. Molila bih ako nam možete to napraviti čim prije. Renoviramo kuhinju cca 8 m2. Trebalo bi nam - demontaža i odvoz stare kuhinje, razbijanje starih zidnih i podnih pločica u kuhinji, ukoliko bude potrebno postavljanje dovodnih i odvodnih cijevi te keramičarski radovi - postavljanje novih pločica. Tražim majstora da napravi kompletnu kupaonicu. Trebam ponudu za kompletnu renovaciju kupaonice, cijevi, struja, vrata, postavljanje keramike. Trebam ponudu za renovaciju stare kuće. Zainteresiran sam za sljedeće usluge. Radi se o renoviranju kupatila (elektro i vodo instalacija), djela kuhine te postavljanju podnih pločica u cjelom stanu osim soba. Radovi bi se izvodili u periodu od negdje 20.01. - 15.03.
Uklanjanje pločica: zid banj 13.9 m2, zid kuhinja 2.55 m2, podne plastične pločice podolit 30 x 30 cm (na ljepilo), pod 25.45 m2.
Kupaonska oprema: kada, lavandin wc školjka.
Postavljanje pločica: podne 5.18 hodnik, 19,63 kuhinja, 1.48 sprema, 3.69 banj, ukupno 29.98 m2. Zid banj 18.04 m2. Zid kuhinja 2.7 m2.
Kupaonska oprema: kada, lavandin, wc školjka.
U nastavku u kupaonici i u kuhinji bi trebalo i zmjeniti vodo i elektro instalaciju, prema nacrtu u privitku. Molim ponudu prema gore navedenom.