Renoviranje kupaonice
Gerovo
Potrebno je montirati zračni kanal za kuhinjsku napu kao i masku preko zračnog kanala. Kuhinjska napa je već postavljena na zid. Površina stana je 27 m2. Trebali bi spuštanje podova 40 cm uz postavljanje izolacije i podnog grijanja (ili koliko temelji kuće dozvoljavaju) te ponovno žbukanje zidova i stropova.
Kupaonica je već dobrim dijelom spuštena do temelja. Također, kupaonicu bi htjeli proširiti za oko 1 - 2 m² u prostor kuhinje gdje bi bio zaseban toalet. Zbog toga potrebno je pomicanje kanalizacijske cijevi te izgradnja zidova. Kupaonicu bi kompletno renovirali uz ugradnju tuš kabine. Površina kupaonice je oko 3 m² s postojećom kosinom na stropu. Trebam ponudu za sanaciju vlage na zidu u stanu u prizemlju.
Cca 10 kvadrata. Pregled i eventualna promjena krovišta, obnova 1 dimnjaka, stavljanje PVC stolarije, gletanje i bojanje zidova, žbukanje i adaptacija ostave, proširenje vanjske terase, postavljanje lavaboa i bidea i ostali završni sitni radovi. Trebam jednu sobu zidove obložit u zeleni knauf sa 5 cm vune, isto tako u wc na 3 zida ide knauf. Sve zajedno 52 m2 s tim da imam 2 otvora za vrata koje treba za 20 cm suzit, također postojeće kabele koji su po zidovima treba pripremit za montažu utičnica i prekidača, sve zajedno 8 kutija. Ima u wc 15 m2 keramike a u kuhinji 4 m2, treba montirat 4 novih sobnih vrata, stavit 2 klupice na prozore i obradit sa unutarnje i vanjske strane špalete. U postojeći ugradbeni ormar treba obložit 12 m2 osb ploča, voda u zidovima je 5 cm uvučena u zid, treba montirat školjku, vodokotlić, bojler, lavandin i tuš kadu sa kabinom. Traži se zidar za izradu manjeg pregradnog zida i ugradnju jednih sobnih vrata na istom zidu u kući. Pregradni postojeći zidovi su od heraklita. Mogućnost ugradnje knauf ili Ytong porobetonskih ploča. Trebam ponudu za sanaciju natkrivenog dijela terase cca 35 m2 radi se terasi na 2. katu manje zgrade (3 kata), sanacija donje strane terase kata iznad. Dio se oljuštio (loše napravljeno prije 2 godine), treba do kraja očistit koliko ide i i na novo napravit. Po potrebi na mail šaljem slike.