Adaptacije i radovi u interijeru

Renoviranje kupaonice

Macinec


Trebam ponudu za adaptaciju krovišta i uređenje potkrovlja u dvije sobe. Postavaljanje stukatura ukupno 14 m; stavlajle bi se u dva paravokutnika. Dva sata posla. Stukature su kupljene. Trebam ponudu za preuređenje stana u prizemlju kuće. Radi se o kompletnom preuređenju svih prostorija sa rušenjem starih i izvedbom novih zidova uključujući izvedbu nove grede sa stupovima i jednoga nadvoja. Potrebna je izrada kompletnih špaleta iznutra i izvana. Imam 13 novo postavljenih PVC prozora raznih dimenzija + ulazna vrata. Trebam kvalitetne majstore za navedene radove s kojima bi što prije htjeli započeti: Usluga keramičara; skidanje starih pločica i stavljanje novih u kupaonici od cca 3 m2; skidanje pločica u malom wc-u (2 m2) i također postavljanje novih; završiti postavaljanje kuhinjskih zidnih i podnih pločica; Usluga vodoinstalatera za promjenu sanitarija; Usluga stolara: Skidanje starih drvenih prozora i okvira u kupaonici, wc-u te dnevnom boravku (okviri veličine 130 cm širina i 170 cm visina) te postavljanje novih. U kupaonici i wc bi se trebalo još dodatno smanjiti gabarit prozora prije postavljanje novih. izradnja kuhinjskog namještaja; sanacija starih vrata ili napraviti nove; Usluga parketara: brušenje i/ili lakiranje parketa u dvijema sobama veličine cca 20 m2; Soboslikara: Kompletno saniranje od potresa i ličenje stana od 130 m2
Molim vidjeti u privitku slike kupaonice i wc kojima treba promjena pločica, sanitarija i prozora. Isto za wc. Također sam poslala i sliku prozora iz dnevnog boravka te iz spavace sobe.
Molimo, nama je izrazito važno da nam dođu kvalitetni majstori koji znaju svoj posao. Trebam ponudu za žbukanje, farbanje i uređenje jednog dijela obiteljske kuće. Prostor koji zahtjeva rad je cca 30 m2. Stan na prvom katu, potrebno više različitih vrsta radova; postavljanje novih prozora, vađenje starog parketa i postavljanje laminata, vodoinstalater, keramičar, električar, maler. Površina prostora koji zahtjeva renovaciju je oko 30 m2.
Prostor je u dosta zapuštenom stanju, cilj je dovesti ga u toliko - koliko pristojno stanje u što kraćem vremenu te bi bilo idealno kada bi jedna firma mogla ponuditi sve navedene vrste radova.