
Renoviranje kupaonice
Skradin
Trebam ponudu za radove adaptacije i rekonstrukcije kupatila. U kupaonici treba maknuti staru tuš kabinu 80 x 80 i ugraditi u produžetku od 60 - 65 cm walk in tuš kabinu, pri tome treba maknuti bide. Zid, pločice su sa dvije strane, ne treba ih dirati (iznad bidea je i ormarić koje treba skinuti i premjestiti na drugo mjesto, dakle staklena stijena, vrata idu sa dvije strane (145 x 80).
Ne želim vrata nego samo staklenu stijenu i prolaz za ulazak pod tuš, izmjena tuša (mlaznice), skidanje i postavljanje novog ormarića iznad lavaboa i ugradnja higijenskog nastavka na postojeću wc školjku, manji popravak gornjeg otvora za odvod vode na kadi koja je gusnata i dobra i neću je mijenjati. U drugom WC popravak pločica, napuklina na fugama oko 80 cm, ako je moguće, mogu poslati fotografije. Trebam ponudu za adaptaciju krova i unutarnje uređenje stana.
Kompletna promjena krovišta cca 150 m2 (osim greda), ugradnja klasičnih prozora (1 na istočnoj, te 2 dvokrilna od poda do stropa na zapadnoj strani uz prilagodbu krovišta - sjever i jug je ciglani) termoizolacija krova, biber crijep, te unutarno uređenje unutarnjeg prostora cca 55 m2.
Prostor je klasičan neiskorišten tavan s izgrađenim unutarnim zidovima (cigla) i betonski pod, krovište s salonitnim pločama. Priključci su provedeni do etaže. Ugradnja 2 unutarnja vrata, uređenje zidova i podova (pluto u stambeni prostor i pločice u kuhinji i kupaoni)
Početak radova polovicom godine. Molim okvirnu ponudu s vašim materijalom i radom uključenim u cijenu. Trebam ponudu za žbukanje, farbanje i uređenje jednog dijela obiteljske kuće. Prostor koji zahtjeva rad je cca 30 m2. Trebam ponudu za podizanje odvoda za napu za 5 cm. Kompletno bih renovirala stan od 57 m2, renovacija kuhinje, kupaone, promjena pločica i parketa, postavljanje pločica na balkonu. Jedna opcija je rušiti jedan zid, druga opcija je bez rušenja. Molim ponude. Potrebna nam je sanacija curenja vode kod PVC prozora. Prijašnji vlasnici su zatvorili balkon prije nekoliko godina i nisu kvalitetno odradili posao pa se voda slijeva pod i iznad prozora. Trebalo bi napraviti sanaciju izvora curenja vode i zaštitu da se više to ne događa. Trebam ponudu za lamperiju.