Renoviranje kupaonice
Vranjic
Trebam ponudu za adaptaciju. Brušenje i lakiranje parketa, potpuno uređenje kupaonice. Maljanje kompletnog stana od 48 kvadrata. Zamjena kompletne stolarije, vrata i prozori. Trebam ponudu za adaptaciju terase koja se nalazi u prizemlju. Potrebno je betoniranje s hidroizolacijom i postavljanjem pločica. Pola terase je zemlja a druga polovica su betonske ploče povezane smolom. Osim toga potrebna je obnova i farbanje betonske ograde, popunjavanje dva otvora cca 7 x 100 cm i stavljanje cijevi za odvod za vodu. Obnova i farbanje zida (fasade) izvana i iznutra terase.
Također treba postavljanje novih pločica na vrhu ograde i obnovu ili zamjenu metalnog dijela. Renoviranje masivnih trokrilnih drvenih uličnih vrata stambene zgrade, uz ugradnju mehanizma za automatsko otvaranje / zatvaranje istih. Trebam ponudu majstora za pomicanje otvora vrata na tankom zidu (debljina zida cca 8 cm) metar u stranu i zatvaranje rupe gdje su bila vrata. Također treba pomaknuti stup inox ograde od stubišta u stranu i skratiti ogradu (četiri vijka drže stup, izbušiti nove četiri rupe u podu za stup, šest šipki treba skratiti i to sve opet sastaviti).
Bušenje rupe u limenom krovu za inox dimnjak, složiti dimnjak, staviti vjetarlajsnu i zaštiti krov da ne procuri voda uz dimnjak. Trebat će izbušiti i jednu rupu za inox dimnjak na stropu između prvog kata i tavana. Skidanje starih pločica, lavandina, kade, dvokrilnog zidnog ormarića, vodokotlića, wc školjke u kupatilu. Zbrinjavanje (prikupljanje, sortiranje, odvoz i deponiranje): lavandina, kade, vodokotlića, zidnog dvokrilnog ormraića i šute (od starih pločica). WC školjka se mora pomaknuti naprijed kako bi se spustio visoki vodokotlić na standardnu visinu (cca 100cm). Postavljanje novih pločica u toaletu sa svim sanitarijama. Prateće vodoinstalaterske radove. Potrebna je kompletna adaptacija stana od 56 m2, podovi, stropovi, zidovi, stolarija, vrata, struja, voda, gips, sanitarije, keramika. Kupila sam vikendicu u kojoj je bila kupaonica samo s WC školjkom, trebalo bi mi provjeriti stanje cijevi i izgradnje cijele kupaonice.