Adaptacije i radovi u interijeru

Renoviranje kupatila

Brnčići


Stan je zadnji put renoviran 2000. god, a zgrada je izgrađena 1906.god, villa. Stan je u visokim prizemlju. Stan treba kompletnu renovaciju, skidanje žbuke do cigle i kamena. Te zidove treba pripremiti da ostanu takvi, znači cigla i kamen će biti vidljivi u svakoj prostoriji na zidu osim u kupaonici. U jednom dijelu stana treba spustiti zid do poda, tj, to je uzvišeni dio do pasa, gdje se nekada ugljen istovarivao. Zidove će trebati fugirati, tj. između kamena i cigle da dobiju industrijski stil.
Podove treba mijenjati kompletno, dijelom su polcice na podu, a dijelom laminat i stari drveni pod koji treba maknuti i betonirati da sve dode u jednu ravninu te postaviti podno grijanje električno kroz cijeli stan.
Kupaonica isto tako kompletna adaptacija, i razni drugi radovi. Trebam što prije popravak nakon ugradnje PVC stolarije. Prizemlje jednosobni stan, lim okov. Renovacija kupaonice: uklanjanje kade i postavljanje tuša; postavljanje novih kupaonskih elemenata i ogledalo. Zamjena samo dijelova pločica, konzultacija s majstorom. Kupaonica je cca. 5 m2. Trebam majstora ključ u ruke za kupaonu, hodnik i kuhinju, potrebno je sve mijenjati. Trebam ponudu za unutrašnju izolaciju zidova i stropa na drvenoj montažnoj kućici veličine 3 x 3 m. Materijal je sav nabavljen - osb ploče, kamena vuna i letve debljine 4 x 5 cm. Potrebno je samo još uzeti šarafe. Trebam ponudu za uređenje potkrovlja cca 60 m2. Trebam ponudu za uređenje stepeništa i ljepljenje pločica.