Adaptacije i radovi u interijeru

Renoviranje objekata

Karlovačka županija


Trebam obradu špaleta 55 m. Prozori i balkonska vrata su montirani danas. Potreban popravak fasade na manjem objektu od ca 25 m2. Na objektu je postavljen novi krov tako da bi fasadu trebalo ujednačiti na mjestima gdje je krov podignut. Izolacija nije potrebna. Isti radovi na unutrašnjosti objekta. Promjene jednih vrata i jednog prozora. Mogu poslati fotke da vidite o čemu se radi. Ako je moguće da se posao odradi krajem 3. mjeseca. Trebam ponudu za preuređenje stana u prizemlju kuće. Radi se o kompletnom preuređenju svih prostorija sa rušenjem starih i izvedbom novih zidova uključujući izvedbu nove grede sa stupovima i jednoga nadvoja. Trazim izvođača radova za adaptaciju interijera. Rušenje unutranjih zidova i zidanje novih. Postavljanje hidroizolacije na podove. Trebam ponudu izvođača za renoviranje kuće. Kuća ima 61 m2 i treba je u cijelosti renovirati. Upit za izvođenje građevinskih radova: sanacija kuhinje i hodnika 1. Demontaža kuhinje, rušenje kuhinjskog zida, štemanje svih ploha zida. Skidanje podova. Utovar u pvc vreće, nošenje te odvoz na ovlašteni deponij.
2. Sanacija zidova i podova Izravnavanje poda kuhinje i terase kuhinje. Krpanje šliceva nakon odrađenih vodo i elektro instalacija. Kompletno saniranje zidova kao priprema za postavljanje stakla (umjesto pločica) i bojanja. Koordiniranje radova s postavljanjem staklene pregrade-kliznih vrata na terasi.
3. Voda anuliranje stare te postava nove vodoinstalacije, te montaža bojlera i lavandina s baterijom.
4. Struja Izmještaj te provlačenje nove elektroinstalacije kuhinje i hodnika.
5. Postava podnog grijanja u hodniku u koordinaciji s instalaterom.
6. Keramika: postava stakla između donjih i gornjih kuhinjskih elemenata te silikoniziranje svih kutova.
7. Stropovi: struganje, gletanje i bojanje stropova kuhinje i hodnika.
8. Čišćenje prostorija te odvoz viška šute i smeća. U pitanju je stan od 52 m2, treba položiti estrih na cca 38 m2 stana, staviti knauf - izgradnja jednog zida i spuštanje jednog segmenta u kupaoni, ožbukati, pregletati, obrusiti i obojati zidove i stropove - cca 200 m2, postaviti klupčice na vanjsku stolariju, obraditi balkon nakon što je uklonjen klizni prozor, obojati ga. Hidroizolacija kupaone, postavljanje pločica na podove i zidove kupaone, kuhinje i pod balkona.
Molim da me se kontaktira isključivo putem maila.