
Renoviranje poslovnog prostora
Bapska
Trebam ponudu za adaptaciju stana:
- demontaža kupanske i kuhinjske opreme u malom stanu (P = 45 m2)
- štemanje keramičkih pločica
- odvoz šute i stare stolarije na odlagalište
- po potrebi saniranje glazure podova
- po potrebi izvedba hidroizolacije podova kupaone i WC-a
- polaganje novih keramičkih pločica na pododve i zidove
- ugradnja nove kupaonske opreme
- ugradnja novog wc-a i obloga podžbuknog vodokotlića knaufom
- elektroinstalacije - zamjena svih utičnica i spajanje novih lustera Opločavanje cijele kupaonice nakon vodoinstalaterskih radova što uključuje i:
- Zatvaranje Geberit ugradbenog vodokotlića knauffom.
- Obzidavanje ugradbene tuš kade 90x90.
- Zatvaranje šliceva od vodoinstalatera
Priprema podloge:
- zid - skidanje starog ljepila, učvrščivanje mrežicom, hidroizolacija zida na dijelu tuš kabine
- pod - hidroizolacija cijelog poda, postavljanje glazure i priprema za postavljanje pločica
Postavljanje podnih i zidnih pločica
Postavljanje lajsni na rub obzida Geberita, postavljanje lajsni kod ulaznih vrata (80cm).
Pločice i lajsne imamo, potrebna dobava svega ostalog.
Oko fugir mase se možemo dogovoriti.
Vodoinstalater je raspoloživ za ugradnju kade.
Kupaonica: 2.33 x 1.63 visina: 2.65. Pod: cca 3.8 m2.
Zid: cca: 21m2 (s uključenim vratima). Ključ u ruke. Trebam ponudu za rekonstrukciju kuće, ravnanje zidova, micanje kosog krova i postavljanje ravnog krova, rušenje starog stubišta i dodavanje novog u sklopu nove garaže ispred kuće, rekonustrukcija gornjeg kata, odvajanje donjeg i gornjeg kata na zasebne stanove. Potrebna je sanacija stubišta 4-katne stambene zgrade:
- repariranje postojeće stolarije u stubištu i bojanje iste,
- bojanje željezne ograde,
- bojanje zidova. Adaptacija sobe i prenamjena, treba preseliti ulazna vrata s jednog zida na drugi, napraviti novu izolaciju u prostoriji jer je problem s vlagom iz temelja, postaviti knauf, laminat i vrata od sobe. Trebam okvirnu ponudu s materijalom i rukama. Veličina sobe je cca 13 kvadrata. Trebam ponudu keramičara za postavljanje zidnih i podnih pločica. Ostava, završni radovi: postavljanje pločica, plafona i police. Pločice – 14 m2 (zidovi + pod), plafon (knauf) – 9 m2, boja – 5 m2. Možete li mi poslati ponudu za probijanje knaufa i stavljanje mutnog stakla u otvor koji bi bio 300š × 30v × 12d cm. Knauf bi se probio iznad već postojećih vrata kako bi se dobilo više svjetlosti u kuhinji.