
Renoviranje poslovnog prostora
Kalnik
Trebam majstora za obradu špaleta i ugradnju kamenih klupčica. 4 prozora i dvije balkonske klizne stijene i ulazna vrata, može i nabava klupčica. Trebam ponudu za građevinske radove preuređenja kupaonice. Polaganje pločica, izbacivanje starog tuša i stavlje novih pločica. Gletanje zidova ili navlačenje fasade 2 mm (površina kuće 100 m2, zidovi 150 m2). Postavljanje laminata 50 m2 komplet. Ugradnja 4 sobnih vrata (2. vrata s nadsvjetlom). Kupatilo komplet (može pločice na pločice). Trebam majstora za adaptaciju stana, rušenje zidova i popravak poda vezano za hidroizolaciju. Trebali bi pokrpati i pogletati rupe u zidu u dužini od oko 5 - 6 metara, širine do 10 cm koje su nastale nakon postavljanja klime. Trebam ponudu za proširenje kuće i sređivanje potkrovlja.
Proširenje cca. 35 kvadrata dolje i 35 kvadrata gore, stepenište za kat s unutarnje strane. Tražim majstore za sljedeće poslove adaptacije stana:
1. Brušenje i lakiranje postojećih parketa cca 40 m2
2. Skidanje pločica u kupatilu od cca 12 m2, rušenje zida u kupatilu i pregrađivanje od cca 1 x 2.5 m, ravnanje zidova nakon skidanja pločica za ličenje, stavljanje hidroizolacije na pod walk-in tuš kabine.
3. Uklanjanje plinske instalacije u stanu i postavljanje električnog bojlera.
4. Premještanje vodoinstalacije u tuš kabini i izvođenje priključka za električni bojler.
5. Postavljanje nove električne instalacije iz postojeće razvodne ploče za električni bojler i klima uređaj.
6. Postavljane klima uređaja u stanu od 51 m2, jedna vanjska jedinica i dvije unutarnje jedinice.
7. Ličenje stana od cca 50 m2 sa gletanjem po potrebi.
Početak radova što je prije moguće uz poštivanje dogovorenih rokova.