Adaptacije i radovi u interijeru

Renoviranje poslovnog prostora

Zagrad


Gletanje i obrada PVC prozora i ugradnja siporex ploča iznad prozora na pukotinu ili rupu gdje je bila ugrađena roletna za postojeći prozor. Trebam firmu za kvalitetno renoviranje drvene kuće. Trebam firmu ili osobe za izvođenje raznih radova unutarnjeg uređenja (knauf, keramika, struja, voda, soboslikarski radovi, laminati i sl.). Moguća suradnja tjekom cijele godine. Trebam majstore za kompletnu adaptaciju potkrovlja, izolacija krova, glazura ako je potrebna, zatvorene terase i fasade. Treba stan u prizemlju oličiti u bijelo, cca 70 m2, prema potrebi i gleteti te montirati lajsne na laminatu. Zbog vlage se pojavila plijesan na 2 zida (vanjska) u jednoj sobi. Treba:
- skinuti propale ploče od prešane konoplje (postavljene 1950-ih)
- premezati gole betonske zidove impregnacijom
- postaviti par električnih utičnica
- postaviti toplinsku izolaciju - postaviti knauf - gletati knauf
- zalijepiti raufaser tapete na knauf
- odvesti otpad.
Ta 2 zida su ukupne duljine oko 10 m i visina je standardna. Trenutno je debljina obloge zida 4 - 5 cm i nakon postavljanja izolacije i knaufa ne može biti deblja od toga jer se u protivnom neće moći otvarati prozor koji je na kraju zida. Kompletna adaptacija stana od 30 m2, spajanje tih 30 m2 s kućom, promjena prozora, rušenje zida i postavljanje novih ukoliko je potrebno. Rad prema idejnom rješenju arhitekta (nakon izrade) po principu ključ u ruke.
Konkretna ponuda nije potrebna odmah, već mogućnost započinjanja radova u rujnu te ponuda nakon izrade idejnoga rješenja, po principu ključ u ruke.