Renoviranje poslovnog prostora
Žestilac
Trebali bi vanjske zidarske radove nakon ugradnje stolarije. Radi se o (cca) 8 m dužine s jedne strane i 5 m s druge strane (zgrada limenka), širinu nebi točno znali jer se radi o zadnjem katu (3. kat) i bez skele nismo u mogućnosti točno vidjeti). Zanima me okvirno vremenski rok izrade i okvirno cijena. Trebam ponudu za dovršetak vikendice koja je trenutno roh bau. 2 kupaonice, instalacija za kuhinju, uređenje zidova i oblaganje knaufom. Fasada, izrada podova na 2 etaže. Stara kupaonica sa normalnom kadom, umivaonikom, školjkom za wc, perilicom, bojlerom no sve je rađrno 90ih i bez nekog reda. Potrebno je izmjestiti instalacije za školjku, za umivaonik i perilicu (trenutno odvod je cijev koja se gurne u školjku).
Potrebno prepraviti elektroinstalacije. Mogu poslati tlocrt trenutno i render kako bi to trebalo izgledati. Moguće manje izmjene. Keramika bi bila na podu i zidovima, walk in tuš umjesto kade. Planirani radovi odnose se na ugrdnju 2 vrata, postavljanje vodoinstalacija, elektroinstalacija, pripremu i postavljanje podnih obloga / parket, knauferski, soboslikarski radovi i postavljanje keramike.
Potrebni radovi odnose se na završno uređenje poslovnog prostora od 29, 50 m2, što uključuje sljedeće; niveliranje poda (priprema za postavljanje parketa) postavljanje parketa za prostor veličine 26 m2, uređenje WC-a i predprostora - postavljanje keramike, wc školjke i vodokotlića (cca 4 m2) ljepljenje knauf ploča na zidove, postavljanje elektroinstalacija, razvodna ploča, postavljanje 2 vrata. Ukoliko ste zainteresirani za posao na zahtjev mogu poslati i nacrt lokala. Preinaka kupaonice, umjesto klasične kade postavljanje tuš kade i pločica te izmjena lavaboa. Željela bih pregraditi jednu prostoriju u stanu, u 1. mjesecu. Zid od knaufa dužine otprilike 3 m, visine 2.5 m , na njega bih željela stavit 2 klizna stakla / prozor po cijeloj dužini. Drugi zid ide u nastavku prvog I spaja se s postojećim. Taj zid bi bio otprilike 1.5 m dužine I na njega bi išla vrata. Potrebni su mi svi materijali (prozori, vrata, knauf materijal...) i usluge koje su potrebne da se to napravi. Trebam vodoinstalatera i keramičara u obnovi 4 manja kupatila. Potrebni su ovi radovi: dizanje podnih pločica i u pravom padu postaviti nove pločice, nove kanaliće za odvod vode u tušu. Vrlo je bitan pravi pad pločica. Dobava i dovoz materijala, odvoz otpada.