Adaptacije i radovi u interijeru

Renoviranje potkrovlja

Gornje Ladanje


Vađenje 3 okvira sobnih vrata u stanu, gletanje okvira nakon demontaže. Trebam ponuduza građevinske radove adaptacije obiteljske kuće. Potrebno je:
1. Skidanje postojećih pločica (15 * 15 cm), priprema zidova i postavljanje pločica u 2 kupatila svako cca 3 m2 tlocrtno. Kupatilo se sastoji od tuš kabine, školjke, i umivaonika te 2 ventila.
2. Skidanje laminata i postavljanje pločica u sobi veličine cca 16 m2
3. Skidanje parketa i postavljenja pločica u dvije sobe svaka veličine cca 15 m2
Skidanje pločica i laminata mogu obaviti sam. Potreban mi je keramičar za postaviti pločice ili skinuti postojeće i postaviti nove ovisno o dogovoru. Moguće je, u paketu dogovoriti i vodoinstalaterske poslove (vađenje postojećih cijevi, postavljanje hidroizolacije, postavljanje novih cijevi te montiranje sanitarija (ugradbena školjka, staklena stijena, umivaonik s pipom i 2 ventila) iako imam majstora za vodu.
Keramika još nije kupljena i biti će manja u kupatilu i veće ploče u sobama. Primam savjete majstora. Radovi planirani za 1. ili 2. mjesec. Adaptacija kupaone od 4.70 kvadrata. Trebam vodoinstalatera i keramičara sa normalnom cijenom. Trebam uređenje kompletnog kata kuće. Trenutno je gore roh bau, znači treba ići knauf, staklena vuna, provlačenje cijevi za centralno grijanje tj. treba mi kompletno uređenje da se s nekim vremenom gore može preseliti. Površine je 120 kvadrata, ukupno je 8 prostorija, od čega bi bilo 2 kupaone, 4 spavaće sobe te ostale 2 sobe kao spremište. Molio bih da mi na mail pošaljete okvirnu ponudu s materijalom i radom te s radom bez materijala.
Najbolje bi bilo da se to dođe pogledati ali je problem što sam u Njemačkoj do 3 mjeseca, kada bi odmah krenuo sa uređivanjem prostora, ali svejedno molim da pošaljete okvirne ponude da znam koliko bi me to sve skupa koštalo? Željeli bismo maknuti sa stropa kvadrat od knaufa s LED rasvjetom (slike u prilogu) i umjesto toga ostaviti samo priključak za luster (i klasičan ravan strop). Molim ponudu i vremensku procjenu izvođenja radova. Trebam obradu špaleta, balkonska vrata i prozor. Treba ponudu za zatvoranje sobe od boravka.