Adaptacije i radovi u interijeru

Renoviranje potkrovlja

Kladje


Potrebno je postaviti zvučnu izolaciju na strop spavaće sobe i jedan bočni zid iste sobe. Radi se o cca 6 m2 stropa i istoj površini zida (dakle 12 m2 ukupno). Ugradnja tuš kade i stavljanje pločica, te izbacivanje postojeće kade i mijenjanje pločica. Sobu koja je korištena kao spremište treba adaptirati u spavaću. Zidove treba ožbukati, staviti hidroizolaciju na pod, knauf na strop. Postaviti laminat i spojiti struju. Tražimo majstora za izmjenu drvenoga poda u starini. Radi se o 2 prostorije, zajedno oko 19 m2. Jedna prostorija je bila godinama vlažna, tako da je dio uz prozor oko 6 m2 djelimično propao, kad stanem, imam osjecaj da ću svaki trenutak pasti u konobu ispod kuhinje. Ne znam da li je greda koja drži propala. Druga prostorija je suha.
Budući da imamo plan za 2 - 3 godine kompletno renovirati, tražimo mogućnost promjene poda koji je za to vrime siguran i nije skup jer će se to sve obnavljati. Znači privremeno riješenje. Razmišljamo da u prostoriju koja je vlažna stavimo možda drvo koje se koristi za terase ako bi opet voda probila iako je sada izolirano.
Vidila sam ima u Bauhausu jeftinih alternativa. Radilo bi se oko 5. miseca. Trebam ponudu za adaptaciju apartmana 27 m2. Potrebno je podizanje poda u jednakom nivou, postavljanje podnih pločica u kuhinji, postavljanje parketa u spavaćoj sobi kompletno uređenje kupaone od podnih do zidnih pločica. Trebam ponudu za kompletno renoviranje kupaonice sa izmjenom sanitarijama i keramike, stare instalacije u višestambenoj zgradi. Nakon skidanja lamperije sa zidova trebamo ponovnu obradu zidova (gletanje, ličenje).