Adaptacije i radovi u interijeru

Renoviranje potkrovlja

Kobasičari


Trebam kompletno renoviranje kuhinje. Kuhinja je veličine 7 m2: Demontaža i odvoz stare kuhinje, skidanje starih pločica i stavljanje novih. Zamjena utičnica, zamjena starog odvoda s novim cijevima. Uređenje starih vrata ili ugradnja novih 1 kom., po dogovoru Zamjena plafonjere novim rasvjetnim tijelom, maljanje zidova. Zanima nas ponuda za uređenje prostora potkrovlja u kući. Cijela kuća ima 400 kvadrata, a uređenje bi se baziralo na samom potkrovlju u iznosu od 130 kvadrata. Na potkrovlju je potrebno odraditi glazure, zidove (knauf pločama), struja, voda (potrebno je izvidi stanje cijevi za vodu). Grijanje centralno (doveden je priključak za plin do kuće), također razmišljamo i o dodatnom podnom grijanju na struju u kupaoni i kuhinji. Postavljanje keramike.
Ukoliko ste zainteresirani možemo se dogovoriti oko termina obilaska nekretnine. Za ostale upite stojimo na raspolaganju. Trebam ponudu za rekonstrukciju 4 kupatila i 2 kuhinje, terasa, ulaz, fasada. Početak radova oko prvog 10 mjeseca. Trebam što prije popravak nakon ugradnje PVC stolarije. Prizemlje jednosobni stan, lim okov. Trebam popravak dijela stropa koji je otpao, a površine je oko 2 m2. u blagavaonici, te još nekih manjih dijelova na istom stropu oko 1 m2. Treba napraviti fino žbukanje debljine oko 2 cm, te na to navuči fini sep debljine oko 2 mm. Također trebam poravak zidova u dvije sobe gdje je oštećena žbuka pri dnu zidova (vaga se diže kapilarno) površine oko 1 m2, te gletanje i farbanje te dvije sobe. Svaka soba je oko 10 m2. Trebam ponudu za kompletno uređenje cca 150 m2. Molim ponudu za adaptacija stana u prizemlju kuće. U pitanju je prostor ~ 65 m2, koji je do prije 30-ak godina bio gostionica, a nakon toga uglavnom ne korišten. Potrebna je kompletna adaptacija (struja, voda, grijanje, stropovi / podovi / zidovi). Stolarija vanjskih zidova nije potrebna (prozori u ulazna vrata su novi i postavljeni).
U prilogu šaljem troškovnik te slike prostora. Nedostaju slike dvije stražnje (spavaće) sobe (~ 20 m2).
U glavnom prostoru te stražnjoj sobi se nalaze predmeti: stari ormar, dva kauča, stolac i sličan namještaj koje treba ukloniti u garažu u stražnjem dijelu dvorišta.
Kuhinja bi se premijestila na stražnji dio kuće, a prostor koji trenutno okupira bi bio spavaća soba. Kupaonica / wc bi ostali gdje jesu.
Postoje dva nosiva stupa između kojih bi se siporexom napravila 2 pregradna zida. Plan izgleda novog stana je već napravljen.
Treba ukloniti kompletnu keramiku u kuhinji i kupaoni / wc-u te. Keramika u predvorju i glavnoj prostoriji bi ostala, a na nju se dodala izolacija i cementna glazura. Treba ukloniti dekorativnu plastiku sa stropa oko 30 m2 te dekorativnu plastiku / drvo sa zidova glavne prostorije.
Trenutna kuhinja - glavna prostorija su također odijeljeni dekorativnom plastikom / drvom umijesto zidom.
Glavna prostorija i stražnja spavaća soba imaju metalni panel kao pregradu koji treba razmontirati i ukloniti.
Stražnje dvije sobe graniće pregradnim zidom od opeke koji treba srušiti.
Molim Vas da javite kada zaprimite mail kako bih znao da ste ga zaprimili, a odgovor sa ponudom (ukoliko kanite slati) je dobrodošao kada god stignete ponudu sastaviti i poslati.